Wpis z mikrobloga

Mirki, ja nie wiem co o tym myśleć, może ktoś coś doradzi. Wczoraj właśnie gdy pisałem z #rozowypasek ( 19 & ja 19 lat ) mijał drugi dzień ( przez te dwa dni pierwszy zaczynałem rozmowy ) podczas samej rozmowy to ja zawsze pytam o coś, albo wymyślam temat, a na same odpowiedzi czekam jakoś nie wiem.. 20-30 minut, kilka razy zdarzyły się kilkugodzinne przerwy. Jak wiadomo rzadko kiedy #rozowypasek odpisze itd.. zdarza mi się to raz na tydzień lub nawet dwa, kiedy dobierze mi parę z którą można nawiązać kontakt. Dlatego nie wiem czy mam odpuścić w tej sytuacji, zbytnio nie widzę żeby była zainteresowana moją osobą, gdybym miał ocenić kto zadaje więcej pytań to mi przypadałoby jakieś 90% natomiast zawsze odpowiada mi jak napiszę, w sumie też nie ignoruje wiadomości to tym bardziej jestem zagubiony. Takie nijakie to..

#tinder za długo w #przegryw by próbować nadal ciągle pisać jako pierwszy do #rozowepaski
DamianeX1X - Mirki, ja nie wiem co o tym myśleć, może ktoś coś doradzi. Wczoraj właśn...

źródło: comment_1609935231qypiF4OyhpI74EnPcDVZvW.jpg

Pobierz
  • 76
@DamianeX1X: Ja w takich sytuacjach po prostu proponuję spotkanie. Jak taka dziewczyna się spłoszy albo przestraszy i cię zghostuje albo usunie parę, to żadna strata, bo jeżeli #!$%@? się z nią pisze i nie wykazuje żadnej inicjatywy ze swojej strony, to i tak gówno z tego pisania będzie. A z doświadczenia wiem, że czasem takie dziewczyny na żywo zachowują się zupełnie inaczej i jak już się z nią spotkasz, to na
@DamianeX1X: Aa i nie zależy mi na ruch4ńsku po prostu chciałem w końcu poznać kogoś żeby nie czuć się taki samotny D: No, ale cóż zastanowię się jeszcze co dalej, ale raczej odpuszczę bo wątpię, żebym nagle wywarł takie wrażenie, że sama zacznie mi zadawać różnego rodzaju pytania, albo pisać pierwsza