Wpis z mikrobloga

Powiem Ci, że jest jeden jedyny kraj w Europie, w którym samochody jeżdżą lewą stroną a nie prawą, producenci się przystosowali i specjalnie dla jednego kraju produkują auta z kierownicą po drugiej stronie


@LiveDieRepeat: jest nawet kilka krajów nie patrząc na samą Europę i to raczej większych niż Chorwacja (przede wszystkim Indie, taki ruch jest też w Japonii, Australii, paru innych krajach Azji oraz Afryki no i sama Anglia jednak jest
Dobry fejk, ale w praktyce okazuje się, że faktycznie jakaś mało znana firma coś podobnego sprzedaje XD


@sing: czyli to pewnie jakaś posrana akcja marketingowa tej firmy. Może jakiś biznesmen uczy syna "udowodnię ci, że wszystko da się sprzedać, pa tera" xD
@Adwokat_Boga: dzisiaj w pracy tą pastę o paście znalazłem. I byłem w stanie to uwierzyć.
Mam w pracy kilku ludzi z Bałkanów. Jakieś czas temu jedna dziewczyna pytała gdzie może kupić plazmę. Czyli mielone ciastka. Nie mogliśmy skumać o co jej chodzi, pytamy, może mąka, proszek do pieczenia, suche drożdże, no ale nie. Była przekonana, że to jest powszechny produkt. No nie, okazało się że jest to rzecz specyficzna do krajów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
to nie jest kwestia czegoś, co można wytłumaczyć logiką, trzeba po prostu wiedzieć czy tak jest, czy nie.


@LiveDieRepeat: o #!$%@?, mam dla ciebie złe wieści XDDD