Wpis z mikrobloga

A jaka jest różnica?


@pep303: Rożnica jest następująca:
Wózek to niestety często konieczność i cywilizowani oraz wyrozumiali ludzie, którzy są gotowi na życie w społeczeństwie są w stanie to zrozumieć i przeboleć zrobienie jednego kroku więcej aby wszystkim żyło się lepiej. Na przykład moja przemiła sąsiadka zapukała do mnie i zapytała czy nie przeszkadza mi jej wózek na piętrze (wciśnięty w jej wnękę drzwiową, absolutnie poza 'linią strzału' idąc przez korytarz).
@JWP1: Jak by tak trzymali sobie na klatkach to niech sobie stawiają, byle przejście było. Ale z rowerowni poszli won, dwa razy miałam światełko z tyłu urwane i rozjechane, rower na wieszaku i chyba nie ma opcji, żeby rowerem zdejmowanym z drugiego wieszaka upieprzyć. Mała strata, ale zawsze strata i upierdliwość to naprawiać.

@konto_do_rozdajo jesteś wielka Mirabelko <3
@JWP1: to jest taka ogólna bylejakość i brak poszanowania innych, tak samo jak parkowanie swoich gruzów tak, że zastawiają klatki czy chodniki. Zazwyczaj wszyscy składają się na części wspólne i mają prawo korzystać z nich bez takich kwiatków. Najgorzej, że prawdziwy problem robi się w przypadku gdy ktoś potrzebuje karetki czy jest pożar, wtedy po fakcie pikaczu fejs
@Hannahalla: Powiedz mi proszę, że raz w miesiącu wykonujesz test wyłącznika różnicowoprądowego. Obowiązek ten wynika z przepisów przeciwporażeniowych i zakładam, że jako praworządny obywatel, przestrzegający wszystkich przepisów i dbający o bezpieczeństwo innych, systematycznie wykonujesz te testy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JWP1: jeżeli blokuje przejście lub jest w jakiś sposób niewygodne to tak. Na naszym piętrze stoi wózek i nie mam z tym problemu.
Mieszkam na drugim piętrze bez winy, nie wiem co to jest wozkownia. Syn ma 3 miesiące a wózek to bolid ;) mam na niego miejsce w domu... Ale nie mam takiej krzepy żeby go codziennie spuszczać z góry bo na rękach trzymam dziecko. Zresztą napisz ten post jeszcze raz jak doczekasz się żony na której Ci zależy żeby nie skończyła z przepuklina i dziecka które lubisz na tyle żeby go nie spuścić