Wpis z mikrobloga

@Bodzias1844: Opracowałem kiedyś taki sposób na sąsiadów, ale nie zastosowałem go (stosowałem inne metody): naszczaj do butelki i rozlej im pod drzwiami / oblej drzwi. Będzie śmierdziało, a nawet jak zgłoszą policję to przecież krawężniki nie będą pobierali materiału genetycznego do badania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 76
@Bodzias1844: przypomniala mi sie podobna historia z innego forum. Gosc radzi OPowi: wez martwego szczura czy inne podobne, wrzuc go do blendera razem z maslanką, powstaly miks przelej do sloika lub szklanej butelki i zostaw na jakis czas. Potem wrzuc mu przez okno do auta, tak zeby sie stluklo.

ludzie to maja wyobraznie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Bodzias1844: byczku, no to inwestuj w hukinol. To skoncentrowany pot ludzki, używany jako odstraszacz na dziki. #!$%@? niemiłosiernie, długo i ciężko się go pozbyć do tego stopnia, że w necie sprzedają też antyhukinol xD jedyne co musisz zrobić, to wstrzyknąć mu to do auta/mieszkania.
  • Odpowiedz
@Bodzias1844: kurde, u nas kable światłowodowe do mieszkań są poprowadzone obok licznika energetycznego... do którego w bloku każdy ma dostęp, nie są na kłódkę. Oj gdyby ktoś mi uciął internet... bym się #!$%@?ł ;)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 179
@Bodzias1844: STARY, te wszystkie metody, które tutaj mirki opisują to jest tylko półśrodek.

Chcesz uprzykrzyć życie sąsiadom????

Zrób sobie B O M B E L K A !!!!!

nic tak nie #!$%@? jak płacz niemowlaka w losowych godzinach w ciągu dnia i środku nocy, a jak bombelek podrośnie to będzie biegał, tupał i darł ryja ile fabryka dała.
Sprawdź to. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 115
@Bodzias1844: wybacz ale brzmisz jak patus co robi imprezy.
Mieszkanie w bloku to kompromisu. Sam się uzeralem z dzbanami co mieszkali nade mną, regularnie wracali i trzeciej w nocy i ich kundel za każdym #!$%@? razem ujadał.
W końcu ludzie którzy im wynajmowali ich wywalili.

Nie mieszkasz sam w bloku. Trzeba mieć rigcz i np. nie nastawiać prania o północy. No ale to dobre wychowanie.
  • Odpowiedz