Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@dr2nk:

Opracowałem kiedyś taki sposób na sąsiadów, ale nie zastosowałem go (stosowałem inne metody): naszczaj do butelki


Ło panie ile lat badań jakie budżety? Dofinansowanie z Ministerstwa Rozwoju było? XD
  • Odpowiedz
@Bodzias1844:
Kilka profesjonalnych porad:
Zacznij działać metodycznie z innymi sąsiadami : czyli w wielkim skrócie zrób tak, żeby wszyscy uważali że jesteś super, chodzi o to żeby Cię lubili, musisz się zorientować kto jeszcze nie znosi tego sąsiada, to podstawa do dalszych działań.
Etap 2 : poznajesz innych sąsiadów lepiej i możesz wiedzę wykorzystać aby skierować ewentualne oskarżenia na nich.
Etap 3: dopiero zaczynasz działać.
Ten tap pozwala na bardzo wiele.
  • Odpowiedz
@Bodzias1844: Mam to samo, raz na dwa miesiące ktoś głos podniesie a gnojek od razu przyłazi i to przed cisza nocną. Co ciekawe inny sąsiad obok ma małe dziecko i nic nie słyszy ( ͡° ʖ̯ ͡°) ostatni raz był ze dwa miechy temu i mu powiedziałem ze jak jeszcze raz zadzwoni na policję to zgłaszam, że mnie nęka i narusza mój mie domowy, od tego czasu
  • Odpowiedz
@hudi77: Daj znać jak masz jakis sprawdzony sposób bo tez mam podobny problem. Plus w perspektywie paru miesięcy się wynoszę z tego padołu wiec jak znalazł żeby dojechać #!$%@? z góry
  • Odpowiedz
@Bodzias1844 kup taki alarm na dym jak wszędzie w uk w chatach na baterie, zaczep na taśmę dwustronna nad sąsiada drzwiami, buchnij jakąś chmurkę z w petanczy szluga bonga czy czym tam chcesz, profit - wszyscy #!$%@? nieziemsko włącznie z Tobą
  • Odpowiedz
wez martwego szczura czy inne podobne, wrzuc go do blendera razem z maslanką, powstaly miks przelej do sloika lub szklanej butelki i zostaw na jakis czas. Potem wrzuc mu przez okno do auta, tak zeby sie stluklo.


@mamtukonto: o #!$%@? mać xD
  • Odpowiedz