Wpis z mikrobloga

@Bodzias1844: a może by tak... z sąsiadem porozmawiać po ludzku? Nie wiem ile hałasu robisz i mi zazwyczaj ludzie nie przeszkadzali (i odgłosy z ich mieszkań), ale odkąd mam sąsiadów z dwójką małych dzieci to mam ochotę się z-----ć. Czasem gówniaki potrafią skakać po kilka godzin. Wiecznie słychać to jakby ktoś turlał kulkę po podłodze - wcześniej tego nie było, więc podejrzewam, że to przez te małe potwory podłoga nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Bodzias1844: jak się sąsiad p----------a co chwilę to zgłoś go o nękanie. Sam miałem pato rodzinę nad sobą i jak mówiłem policjantowi że prośby nie działają to mi powiedział że dobrze że przyszedłem pierwszy bo mogli mnie oskarżyć o nękanie.
  • Odpowiedz
trochę lipa z grzebaniem przy drzwiach wejściowych do mieszkania i licznikach które są zaraz obok bo ciągle ktoś jest u nich w chacie i ryzyko przypału wzrasta xd


@Bodzias1844: dajesz koledze kamizelkę odblaskową i coś w ramach podziękowania. Poważnemu panu w kamizelce (jeszcze niebieska koszula w kretę) nikt, ale to absolutnie nikt nie zwróci uwagi
  • Odpowiedz
Najmij żula żeby mu klamki od auta gównem wysmarował, może dodatkowo obsmarować klamkę od mieszkania plus powtórka co kilka dni.
Co do domofonu to u nas typ w------l drugiego w ten sposób że wciskał guzik od domofonu, blokował go zapałką i s--------l, tamten drugi musiał gibać z 3 piętra zapałke wyciągać.
  • Odpowiedz
@Bodzias1844: Kiedyś nasraliśmy w bloku klasy superjednostka (nato nimitz) do prl owskiego klosza na korytarzu i zakręciliśmy na żarówkę, po kilku dniach straż z policją wywaliła drzwi u jakiegoś kawalera bo był w robocie a myśleli że u św piotra
  • Odpowiedz