Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@golf3cabrio:

na kwarantannie np pocztą poczta nie dostarcza więc pewnie kurier tez


Poczta dostarcza. Znajomy będący na kwarantannie dostawał od sanepidu listy, że ma na niej być. Listy dostarczane przez PP.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
@Vel_Makarena: zgodnie z regulaminem paczka jest pod pierwsze drzwi. Jak masz bramę na osiedlu to pod bramę idziesz. A to że kurierzy sami chodzą bo mniej czasu niz czekanie to inna sprawa :p
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@MariuszMickiewicz: to ogólnie chyba od kuriera zależy bo jeden podludź z dpd mi w ogóle nawet nie dostarczał pod blok tylko zostawiał na firmie gościa który mi mieszkanie wynajmuje bo stwierdził że w sumie adres jest ten sam na całym tym terenie to co za różnica. Dobrze że niebieski tam pracuje to zawsze wiedział że coś przyszło i na koniec zmiany zabieral do domu. A jak zaczął jeździć inny gościu to
  • Odpowiedz
@konto_dla_trybu_nocnego no nie wiem, miałam raz nieprzyjemna sytuację z kurierem, zadzwoniliśmy do jego oddziału, z góry prośba o kierownika, zjebka z góry na dół że siedzimy cały dzień w domu czekamy na paczkę a #!$%@? wysyła smsa że do odbioru samodzielnie gdzieś tam bo nikogo nie było. Okazało się że rzeczywiście mamy do czynienia z jego szefem, mało tego byliśmy któraś osoba z rzędu która składała skargę i kierownik poinformował że rozwiąże
  • Odpowiedz
@Vel_Makarena: u nas co #!$%@? jedna kurierka,dzwoni telefonem czy mojrozowy jest w domu
rozowa-tak jestem
kurierka-ok to jestem z paczka czekam na dole
rozowa-dopiero co weszlam(4pietro)
kurierka-ale ja mam dziecko w samochodzie
rozowa-ja tez mam dziecko....
rozowa schodzi
w tym czasie kurierka juz dzwoni domofonem (spieszy jej sie Oo)
ja: stara schodzi wlasnie po schodach

na dole
kurierka-ale jednak ktos w domu jest zeby dziecka przypilnowal !
rozowa - O
  • Odpowiedz