Wpis z mikrobloga

@MariuszMickiewicz: trafiłeś na jakiegoś cwaniaka. Ostatnio DPD dostarczało mi 3 paczki i zawsze do mieszkania. SMS dostawałem taki:

To juz dzis! DPD Polska doreczy przesylke od NOTINO.PL DPD Polska Sp.z.oo, numer 1322100208XXXX, kurier Piotr 731XXXXXX . Uzgodnij z kurierem najbezpieczniejszy dla Ciebie sposob dostawy. Plac karta za COD.
@MariuszMickiewicz: typowe DPD XD jak ogólnie gardzę wszystkimi kurierami, to DPD osiąga szczyty wyżyn #!$%@? xD
Dostajesz powiadomienie na majla, że możesz wybrać czas dostawy, więc wybierasz 16-18, następnie rano dostajesz sms, że kurier będzie o 9-11, dzwonisz do niego o 12, a ten mówi, że będzie o 14 XD
Na infolinii z zapytaniem o co tu chodzi dostajesz informację, że ten wybór godziny to jest tak tylko można sobie niby
@MariuszMickiewicz: DPD to jedyna firma kurierska z jaką mam jakiekolwiek problemy. Też mi każą #!$%@?ć przed klatke, do tego śmieć który ma rewir na mojej dzielnicy jest strasznym chamem i gdy czekaliśmy na telewizor i w domu była tylko moja dziewczyna on odmówił wniesienia kartonu po 7(sic!) schodkach i zostawił kobietę samą z wielkim telewizorem przed klatką. #!$%@?ć ich prądem
@Vel_Makarena: @Madkapolka: #!$%@? mają to w regulaminie. Jak przerabiałem temat "panie mam kwarantanne" to chciał wpisać jako odmowa doręczenia (mają to wszystko w regualminie), finalnie zostawił w żabce.

Na wszelkie reklamacje maja zapis w regualaminie ktróre ich chronią. Generalnie kurier jak ma humor może Ci nie doręczyć paczki i #!$%@? "bo miał obawy odnośnie korony"
Radus - @Vel_Makarena: @Madkapolka: #!$%@? mają to w regulaminie. Jak przerabiałem te...

źródło: comment_1607507391rcpYEwA5BryHydZIxucEy6.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Madkapolka: mi by się też nie chciało. Robiłem za listonosza 2 miesiące, był jeden blok i biegłem 3 piętra po to by iść na dół wypisać awizo. Powinni zrobić skrzynki w stylu paczkomatów w każdym bloku.