Wpis z mikrobloga

  • 1
@MariuszMickiewicz Możesz ją odebrać bezpiecznie - na zewnątrz lub poproś o pozostawienie w portierni/recepcji
Uzgodnij z kurierem najbezpieczniejszy dla Ciebie sposób dostawy.
Płać bezpiecznie kartą za COD u kuriera DPD.
Tagrze kurier ma rację
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MariuszMickiewicz: a ja przed chwilą odebrałam paczkę od DPD. Kurier dzwonił do niebieskiego czy może zejść na dół po paczkę, ale jak się dowiedział, że tylko ja jestem sama w domu to powiedział _aha, ok_ i bez problemu przyniósł mi pod drzwi. Może po prostu macie pechowy rejon, ja nigdy nic złego z tą firmą nie miałam.
  • Odpowiedz
Odpisz, jeździsz na wózku/ masz kwarantannę i niegdzie się nie ruszysz tylko czekasz na górze.

Cwaniaczki dostają kasę za dostawę każdej przesyłki a odwalają taki szajs.


@Vel_Makarena: XDDDDD
Nie masz pojęcia o czym piszesz. To raz.
A dwa jakbyś tak powiedział kurierowi to byś miał awizo i tyle i byś sobie jechał do jakiegoś punktu. Kurier nie miał by żadnych konsekwencji z tego tytułu.. Znalazł się jaśnie pan co mu na
  • Odpowiedz
@MariuszMickiewicz: nie kupuj jeśli widzisz, że dowozu dpd, to jest najgorsza firma kurierska. Zamawiam kiedy muszę i nie ma innej opcji. Mieszkam o 2km od stacji benzynowej, i za każdym ebanym razem to samo. Najpierw dzwoni i pyta czy bym nie wpadł na stację bo mu nie po drodze a jeśli odmawiam przyjeżdża kolejnego dnia, jakby po złości. Od ostatniego razu, przesadził bo połamał mi chooj pudełko od gry, bo zbluzgałem
  • Odpowiedz
@MariuszMickiewicz: Miałem podobną sytuację z jakąś firmą-krzak, świadczącą usługi dostarczania wieczorem. Godzina 22, ja po kąpieli, w gaciach, zero potrzeb. Telefon - zaraz będę z paczką, proszę wyjść przed blok. Powiedziałem, że adres odbioru ma nie tylko nr bloku ale i nr mieszkania, a ja mieszkam w mieszkaniu a nie przed blokiem, zapraszam na górę. No i przyszedł. A po wszystkim patrzę przez okno a tam kobita która dostarczyła mi paczkę
  • Odpowiedz
@MariuszMickiewicz: zaraz zaraz, czyli chcemy zgodnie z regulaminem sprawdzić czy z przesyłka jest wszystko w porządku by w razie czego spisać protokół szkody ale kurier może nam odmówić i po prostu sobie odejść? XD i to zgodnie z regulaminem
  • Odpowiedz
@r5678: to niech firmy jasno informują o zakresie usług. Całe życie przynoszą do domu i ktoś mi tu wyżej tłumaczy, że to z uprzejmości. Zaczynam czuć się winny, że całe lata ich uprzejmości nadużywałem i w sumie powinienem dawać tipy. A serio - niech allegro zaznacza "Kurier dostawa pod drzwi" lub "Kurier zejdź na dół"
  • Odpowiedz
@MariuszMickiewicz Rozumiem pracę kuriera i wiem jaki mają zapierdziel. Przeważnie wychodzę na zewnątrz i odbieram przesyłkę przed domem. Jak trafi się większe zamówienie, to otwieram bramę i przeważnie kurier wie o co chodzi i wjeżdża na podwórze. Zawsze staram się ułatwiać innym robotę.
  • Odpowiedz
@pedros92 ja rozwozilam listy polecone z mopsu na rowerze w obszarze 3 gmin, czaje że się nie chce ale na tym polega ta praca-masz dostarczyć przesyłkę pod drzwi bo za taką usługę paci klient
  • Odpowiedz