Wpis z mikrobloga

klasyczne, dla inteligentnych

Nie do ogarnięcia przez millenialsów jak książki Pratchetta

Jak szukasz prostej rozrywki to oglądaj #famemma albo #patostreamy


@Atreyu: pyk czarno za trollowanie. wyjaśniłbym ci że np shogo, q2, d2, baldur gates, myth czy future cop lapd i wiele innych to klasyka i dalej mozna pograć a gothic to stara gierka która bardzo źle się zestarzała ale po co. nie oglądam famemma
@EmcePomidor dla mnie skyrim to fajna gierka pod explor czy modowanie. Ukonczylem w całości raz. Fabuły juz za dobrze nie pamiętam. Bardziej robiła ona za jakiekolwiek tło, niz rzecz pierwszoplanowa. Morrowinda grałem dość późno i krotko żeby poczuć to cos.
@EmcePomidor: Jest popularny bo miał polski dubbing i była to tania gra, pewnie niepopularna opinia ale moim zdaniem graficznie nie zestarzał się jakoś źle, przez te kwadratowe modele strugane niemieckim nożem do obierania ziemniaków wygląda obecnie lepiej niż np. Morrowind, ale sterowanie jest lepsze w TES, ostatnio chciałem zagrać w G2, nawet sobie moda na lepszą grafikę wgrałem(lhiver z dx11) i sterowanie mnie odrzuciło, doszedłem do farmy lobarta i odinstalowałem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kRpt: GTA VC sie pięknie zestarzalo i bym słówka nie pisnął jakby ta gra miała taki status gry do przegrania jak gothic na wykopie. pamiętam gothica i bicie scierwojadow, zamki, ale klepanie w ta gre dzisiaj to nic ciekawego.

stawiam że wykopki w to graja bo dalej maja athlona a nie nostalgia xd