Wpis z mikrobloga

@Tami: tak, HOMM3, Baldurs Gate, Half-Life i wiele innych spoko ale gothic xD weź spróbuj w to zagrać dziś, drewniane sterowanie i w sumie drewniane wszystko

sam przymierzam się do zrobienia q2
  • Odpowiedz
weź spróbuj w to zagrać dziś, drewniane sterowanie i w sumie drewniane wszystko


@EmcePomidor: ja nie gralem za dzieciaka, odpalilem to w zeszlym roku i przez to sterowanie myslalem ze #!$%@? kompa przez okno xD
  • Odpowiedz
klasyczne, dla inteligentnych

Nie do ogarnięcia przez millenialsów jak książki Pratchetta

Jak szukasz prostej rozrywki to oglądaj #famemma albo #patostreamy


@Atreyu: pyk czarno za trollowanie. wyjaśniłbym ci że np shogo, q2, d2, baldur gates, myth czy future cop lapd i wiele innych to klasyka i dalej mozna pograć a gothic to stara gierka która bardzo źle się zestarzała ale po co. nie oglądam famemma
  • Odpowiedz
@EmcePomidor: Może gdybym w 2020 zaczął grać pierwszy raz to bym wyśmiał i odrzucił, ale, że lata temu grałem i się przyzwyczaiłem (grafika/sterowanie) tak dziś mi nie przeszkadza. No i najwazniejsze, znajdz lepszego RPG'a. Nic mnie od Gothica bardziej nie wciągnęło. Nawet jakiś tam Skyrim czy Wiedźmin III.
  • Odpowiedz
znajdz lepszego RPG'a


@Tami: no ja śmiało powiem że morrowind i skyrim jest o wiele lepszy ale jeśli naprawdę tak uważasz to ok. zagrywałem w gothica też, ale wg mnie do wyboru są lepsze gry. a dzisiaj te sterowanie to kaplica.
  • Odpowiedz
@Profil_Internetowy: no ja grywam w gry z c64, mam psp z wszystkimi gramy z gba i se pykam, o co Ci chodzi? tu jest temat o gothicu

ja mówię że w gothica większość ludzi gra na wykopie nie z nostalgii a raczej dlatego że mają kompa z komunii
  • Odpowiedz
  • 1
@EmcePomidor dla mnie skyrim to fajna gierka pod explor czy modowanie. Ukonczylem w całości raz. Fabuły juz za dobrze nie pamiętam. Bardziej robiła ona za jakiekolwiek tło, niz rzecz pierwszoplanowa. Morrowinda grałem dość późno i krotko żeby poczuć to cos.
  • Odpowiedz
  • 1
Kwestia przyzwyczajenia/skilla i sterowanie nie sprawia problemu. Poza tym każda stara gra na swój sposób jest drewniana.
Jakoś na GTA VC (moje ukochane) nikt nie narzeka że jest jeszcze bardziej drewniane i #!$%@? xD

@Tami
@EmcePomidor
@AgentGRU
  • Odpowiedz
@EmcePomidor: Jest popularny bo miał polski dubbing i była to tania gra, pewnie niepopularna opinia ale moim zdaniem graficznie nie zestarzał się jakoś źle, przez te kwadratowe modele strugane niemieckim nożem do obierania ziemniaków wygląda obecnie lepiej niż np. Morrowind, ale sterowanie jest lepsze w TES, ostatnio chciałem zagrać w G2, nawet sobie moda na lepszą grafikę wgrałem(lhiver z dx11) i sterowanie mnie odrzuciło, doszedłem do farmy lobarta i odinstalowałem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kRpt: GTA VC sie pięknie zestarzalo i bym słówka nie pisnął jakby ta gra miała taki status gry do przegrania jak gothic na wykopie. pamiętam gothica i bicie scierwojadow, zamki, ale klepanie w ta gre dzisiaj to nic ciekawego.

stawiam że wykopki w to graja bo dalej maja athlona a nie nostalgia xd
  • Odpowiedz