Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kasahara nie obraz sie, ale nie masz predyspozycji do pakowania, twój bar ma szerokosc polowy Twojej klaty, wygladasz jakbys byl zapadniety. To jest raczej kwestia budowy szkieletu i tego chyba nie przeskoczysz. Nie mniej jednak szacunek za determinacje i pracę nad sobą.
Jak dla mnie słabe ujęcie do formy która zrobiłeś. Wcześniejsze zdjęcia nieprofesjonalne lepiej pokazują muskulaturę. Do tego ziomeczku na tym zdjęciu wygląda jakby gino się zaczęło - popatrzyłem w porównaniu ze wcześniejszymi wpisami (zdjęciami). Szacun za pracę która włożyłeś.
@lycha911: Dzięki, jedyne do czego się nie zgodzę to gino - bo go nie mam, mówio mi, ze je mam zanim zacząłem ćwiczyć w ogóle z 5 lat temu i 15 jak byłem nastolatkiem i w przeszłości sam gruczoł/kształt sutka był jeszcze wiekszy nic obecnie. Miałem kilka razy USG/Inne badania i po prostu nie ma tam ani gino ani lipo, po prostu taka uroda/budowa sutka i ba szczerze powiem, ze to
@Kasahara: Aj mam nsfw na czarnej i prawie pominalem posta. Kurde przynam, ze tez bym powiedzial, ze masz gino, szczegolnie, ze jestem bardzo wyczulony na tym punkcie, bo samemu mam gino od 14 roku zycia i lewy sutek wiekszy od prawego i tak mnie to wkurza, ze w nastepnym roku na pewno zrobie operacje.
Mozesz wyczuc takiego guzka pod sutkiem? bo jak miales badanie i wyszlo, ze nie masz to chyba
@Zieew:

Nigdy żadnego guza ani nie wyczuwałem, ani nie miałem wyczutego ani przez siebie, ani przez lekarza ani stwierdzonego na USG. Po prostu od nastolatka tak to wyglądało i nie było zmian, ba nawet nie nastolatka a dziecka.
@Kasahara: No to jak pisales, tak masz po prostu, bo ja wyczuwam i dlatego stwierdzam gino u siebie. Zreszta tutaj dales taka poze, ktora najbardziej eksponuje sutek. Poza tym zazdro barkow, bo taka prawda, ze to sie najbardziej prezentuje w rzeczywistosci plus szerokie plecy, bo przeciez nie chodizmy bez koszulki, wiec klaty i brzucha tak nie widac :p

Co do prima to masz na mysli primobolan? czemu wybor na to, malo
@Zieew:

Najmniej skutków ubocznych, szukałem dodatku, który da mi stałe profity małym ryzykiem. Po prostu mam plan na 3-8 lat i nie potrzeba mi w nim mocnych środków do tych celów, bo siłowo akurat nie przeskoczę rzeczy środkami - co natomiast jest możliwe sylwetkowo, bo tren np. od razu w kilka dni zmienił sylwetkę bardziej w "3D". Myśle, że na teście + prime mogę mieć spoko 2-3 lata progresu.