Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki. Z naszym malutkim garażowym zespołem wystartowaliśmy z aplikacją pomagającą firmom IT kontrolować kto co potrafi, i pomagać w przypisywaniu ludzi do zespołów, informując jak kto jest dopasowany do tego co właściwie robi. Apka dostępna jest na: https://employplan.com

Z braku kasy na adsy i inne bajery ciężko nam się przebić do firm które mogłyby spojrzeć na rozwiązanie, a bardzo nam zależy żeby spotkać pierwszych klientów. Głównie jesteśmy programistami a programiści za dobrze z ludźmi nie gadają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mamy nadzieję że akurat w grupie mirków znajdzie się kilka firm zainteresowany spojrzeniem i wsparciem raczkującego polskiego startupu IT. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z tej też okazji organizujemy niewielkie #rozdajo , wśród plusujących wylosujemy 2 osoby którym wyślemy w dniu premiery wyczekiwanego #cyberpunk2077 na dowolną wskazaną platformę. Plusy liczą się do północy w najbliższy piątek, a zwycięzców ogłosimy w poniedziałek

#hr #startup #startupcribs #informatyka #korposwiat #korpo
corpseRott - Cześć Mireczki. Z naszym malutkim garażowym zespołem wystartowaliśmy z a...

źródło: comment_1606310415sTIDX3mwxNmS8KtGpMBOZS.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ci którzy zapierniczają jak szaleni i się uczą byli wyżej a nie liczyła się polityka i jak kto się sprzedaje


Tak by było w utopijnym świecie. Realia są takie że głównie właśnie liczy się polityka, spryt i to jak siebie sprzedasz. A nadmierna praca wcale nie jest zdrowa. Sam uważam, że pracoholizm nie zasługuję na pochwałę. Zresztą zastanówmy się, na czym takim ludziom zależy docelowo? Na pracy samej sobie? Mogliby w takim
  • Odpowiedz
@corpseRott: A ja sądzę, że świat jest niedoskonały (dla naszego ludzkiego umysłu, pewnie gdyby jakimś cudem poznać całość tych mechanizmów które rządzą światem wyszłoby, że to najdoskonalsze co da się stworzyć w tych warunkach) i najzdrowiej jest to zaakceptować. Żyć i dać żyć innym nie wchodząc im w drogę. Swoją drogą, jeśli uważasz, że metodologia takiego punktowania i labelowania ludzi przynosi zauważalną wartość biznesową, to może zamiast puszczać w świat
  • Odpowiedz