Wpis z mikrobloga

  • 4
@Daleki_Jones

serio nie potrafisz wysłać przekazu?


Każdy z nas nie umie czegoś co dla kogoś innego jest rzeczą banalną.

Są to umiejętności które zdobywamy w praktyce, a jak nie miał potrzeby tego robić to najwyraźniej taka umiejętność nie jest mu potrzebna. Jak przyjdzie potrzeba to się nauczy.
  • Odpowiedz
@Neubert:
wszyscy, którzy wiedzą więcej niż ja to cwaniaki
wszyscy, którzy wiedzą mniej niż ja to debile i kaleki życiowe

Ze mnie robiono sobie podś#!$%@?, że nie znam się na samochodach, nie wiem co to dwumasa i bym sam oleju nie wymienił. Tylko po co mi ta wiedza? Po co mam samemu robić to co ktoś może zrobić za mnie - on zarobi, ja swój czas przeznaczę na zarabianie w mojej
  • Odpowiedz
@Neubert: To jest generalnie nic. Pracuję w szpitalu i z okazji #covid19 każdy pacjent wchodzący na SOR musi wypełnić ankietę wstępną. Niby nic skomplikowanego - imię, nazwisko, pesel, adres i telefon. 80% pacjentów ma z tym problem.
  • Odpowiedz
@resuf Raczej nie masz samochodu.

Stawiasz puszkę w miejscu dozwolonym pod blokiem u znajomych, bo jedziesz z nimi na Mazury. Tego samego dnia zmieniają znaki albo gówniarze znak ukradły dzień wcześniej i zdm wieczorem go montuje znów, a za dwa dni wjeżdża holownik, bo jakiś społeczniak nie ma swojego życia.

Albo jesteś w Łodzi czy Sosnowcu czy innym wygwizdowie. Ulewa, noc, mało ci widać, przy drodze same haszcze. Rano się okazuje, że
  • Odpowiedz
@mlodedrwale i masz rację xd Ja jak wysyłałem paczkę z poczty polskiej do Chin to szedłem na pocztę z dziewczyną xdddddd bo ja nie umiem. W sumie pani na poczcie była miła i w sumie nawet wesoło było.
  • Odpowiedz
@Neubert: Widzę powszechne popadanie w przesadę w tych heheszkach, ale jeśli postawi się jakąś rozsądną granicę, to trudno nie przyznać racji – o ile narzekanie, że „młodzież” nie potrafi wymienić tłoka w Komarku ani rozpalić ogniska z krzemienia to boomerskie #!$%@?, tak trzeba uczciwie przyznać, że nieumiejętność kupienia biletu na pociąg czy nadania poleconego albo pytanie na wykopie, czy x-kom to legitny sklep to zwyczajnie objaw zdebilenia, które członkowie pokolenia tzw.
Warzywo - @Neubert: Widzę powszechne popadanie w przesadę w tych heheszkach, ale jeśl...

źródło: comment_1606122776Gec7Z6mFV6aYpQHzzZhDmP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Neubert jak z 10 lat temu (ok 20 lat miałem) jechałem pierwszy raz pociągiem i pytałem się babki w okienku co i jak to nie wierzyła, że jadę pierwszy raz pociągiem. Ludzie nie ogarniają, że coś co dla jednych jest codziennością inni mogą w ogóle tego nie robić.
  • Odpowiedz
@Neubert: W sumie w tym momencie obrażasz 90% ludzi, bo jakieś od 20 lat nie uczą w szkołach niczego przydatnego w codziennym życiu. W szkole jedyne co mnie nauczono o urzędach to gdzie iść, aby wziąć ślub. No na serio tylko byliśmy na WDŹ w urzędzie, aby zobaczyć Urząd Stanu Cywilnego, a tak zero. Reszta jak wypełnić PIT, jak nadać przesyłkę, załatwić jakąś sprawę w urzędzie to wyczytywałem w internecie lub
  • Odpowiedz
  • 41
@Neubert kozaczenie wiedzą kończy się gdy trzeba ustawić hotspota albo tethering przez USB.

Całe życie takie #!$%@? słyszę. #!$%@?, ci ludzie nadal tkwią w latach 90 i nadanie przekazu jest jakaś podstawową umiejętnością. Ale już zapłacić blikiem to coś jak z twórczości Lema.
  • Odpowiedz
@Neubert: no wy zoomerzy to już takie smuty walicie ka nie wiem, serio jakby dał teraz komis w klasie maturalnej zadanie: wysłać paczkę+ za pobraniem w odbiorze w określonej placówce pocztowej to ciekaw jestem ile osób znalazło by prawidłowy kod pocztowy danej placówki. I nie mówcie mi l, że to nieprzydatne, to teraz w czasie pandemii wysyłki się przydają jak nie wiem co.
j.....y - @Neubert: no wy zoomerzy to już takie smuty walicie ka nie wiem, serio jakb...

źródło: comment_1606123319HXgF9puzcqpjKM9iGte2g3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz