Wpis z mikrobloga

@Neubert: jakich np. uczy się ich umiejętności w zamian za to? Bo ja jak obserwuję znajomych z dziećmi to oni wszystko robią za nich. Dzieciaki nie uczą się prawie niczego, bo scrollują tępo tiktoka lub łoją w gry i to nie jest zarzut do dzieciaków, tylko właśnie do tych boomerów, którzy zostawiają w pewnym momencie dzieci same sobie. Już nawet nie chodzi o te przekazy pocztowe, ale całokształt podejścia rodziców
  • Odpowiedz
Nie wiem jak teraz jest w szkołach, ale za moich czasów, podstawówka, takich rzeczy nas uczyli, jak wypełnić przekaz pieniężny, jak zaadresować list i paczkę, jak wypełnić blankiet telegramu.


@Wiskoler_double: Kiedy to było? Poważnie pytam.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Neubert: a czy Malina Wasowska zna różnice między typem referencyjnym a typem wartościowym?
Nie?
No to jest technologiczną kaleką życiową!
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Neubert: akurat spolki komandytowe, zoo i inne cuda niewidy ludzie powinni z grubsza ogarniac, albo aby sprawdzic krs jako klient.

Obecnie np. na spolki komandytowe pis wprowadzil podujne opodatkowanie. 3/4 deweloperow to spolki komandytowe. :P swiadomy obywatel powinen wiedziec aby nie koniecznie laczyc cos drogiego z chciwoscia prywaciarza xD
  • Odpowiedz
@Neubert:

- Kiedy widzę młodzież, wątpię w przyszłość cywilizacji. ~Arystoteles

- Młodzi kochają luksus, denerwują nauczycieli i cały czas się obijają. ~Sokrates

- Młodzież się stoczyła na dno i bliski jest koniec świata. ~zdanie wyryte pismem klinowym na kamiennej tablicy 4 tys. lat temu
  • Odpowiedz
@Neubert: mi tez nie i typiarze z twittera tez nie, po prostu wyrazila swoja opinie na portalu do tego stworzonym. to, ze mlodzi ludzie nie odnajduja sie w wielu sytuacjach zyciowych i brak im sporej wiedzy to jest fakt, a nie hehe okej boomer a ty nie umiesz odpalic gry na kompie
  • Odpowiedz
@Neubert: jedni czegoś nie potrafią, ale poradzą sobie: masz coś do zrobienia, to szukasz informacji, instrukcji, pytasz i na końcu to robisz. Największy problem (i chyba o tych chodzi autorce postu) jest z tymi, którzy czegoś nie potrafią/nie wiedzą i #!$%@?. Jedyne co potrafią to zadać pytanie na grupie facebookowej (choćby to było pytanie o to gdzie kupić paluszki AAA, ale tylko wtedy, kiedy są przyparci do muru). I tak,
  • Odpowiedz