Wpis z mikrobloga

  • 0
@Neubert to źle, bo z funduszy dobra kasa jest do wyjęcia, gdy chcesz się rozwijać.
Mój ex uczeń firmę robi i nie wiedział, że środki można uzyskać, 21 lat ma. Ale znak krzyża opanowany na religii.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Neubert:
Przekaz w PP można nadać przez internet:
https://www.pzw.poczta-polska.pl/MKPWWW/NadawaniePrzekazow.aspx

Fundusz Alimentacyjny – fundusz przeznaczony do zabezpieczania wypłacania alimentów, których płatnicy okazali się niewypłacalni lub uchylali się od ich płacenia

Spółka komandytowa – spółka osobowa mająca na celu prowadzenie przedsiębiorstwa pod własną firmą, w której za zobowiązania spółki wobec wierzycieli odpowiada w sposób nieograniczony co najmniej jeden wspólnik, a odpowiedzialność co najmniej jednego wspólnika jest ograniczona
  • Odpowiedz
@staryhaliny #j-------o ( ) a tak serio to możesz na kartce podać dane i tyle. Nie wiem jak to dokładnie wygląda bo ja tylko pracuje na poczcie ale nie korzystam z ich uslug.
  • Odpowiedz
@Neubert: To nasilone w ostatnich czasach "starcze pi3rdolenie", to chyba po prostu taki mechanizm obronny. Od dawna najmądrzejszą osobą w rodzinie była starszyzna, a dzisiaj 15 latek ma większą wiedzę od swoich rodziców, nie mówiąc już o dziadkach. Tak szczerze, to ta pani jest kaleką życiową, bo dalej siedzi przy starych technologiach, zamiast się rozwijać. Przykładów daleko szukać nie muszę, przed pandemią spacerując po mieście albo wracając ze sklepu, przynajmniej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Neubert: ten od przekazu jest ułomny bo nie umiał znaleźć takiej informacji. Oczywiście pani ból dupie bez sensu. Nie trzeba wiedzieć wszystkiego. Wystarczy umieć szukać potrzebnych informacji.
  • Odpowiedz
@Neubert: Ale boomerskie gadanie XD ja z racji zawodu i wykształcenia wiem jak działa sp. k. i fundusz alimentacyjny, ale 90% społeczeństwa na co dzień ta wiedza nie jest potrzebna. Tak jak mi wiedza np. o zarządzeniu siecią wewnętrzną w firmie, księgowaniu faktur albo hydraulice.

Od tego jest specjalizacja, że jak ludzie potrzebują pomocy to idą do specjalisty. I tak ta "30-latka" zamiast sama ogarniać sąd, komornika i fundusz, pójdzie
  • Odpowiedz
@jimlahey: paczkomaty mają opcję odbioru za pobraniem i nie trzeba się j---ć z żadnymi blankietami, kodami pocztowymi i czekaniem przy okienku bo grażyna lat 70 przyszła opłacić raty za garnki za 5 tysięcy.
  • Odpowiedz