Wpis z mikrobloga

50 tys dla artysty się znajdzie proszę pana i 100 tys może być i 500 tys proszę pana. Całuję rączki oczywiście proszę pana.
  • Odpowiedz
@Kotlet_2137_schabowy nie zagłębiałem się zbytnio to i jeśli źle mówię to niech mnie ktoś poprawi. To było odszkodowanie spowodowane lockdownem, covidem bo wtedy potrącili pieniądze z braku koncertów. Śmieszne to wygląda jak taka Maryla Rodowicz się żali że nie ma za co żyć, a taki szary Kowalski musi wyzyc rodzine za 3k miesięcznie.
  • Odpowiedz
Jakich sobie ten tępy naród wybrał ludzi do władzy to takich ma, szkoda, że inni muszą cierpieć przez takie upośledzone ameby. Jak widać lepiej protestować o swoją cipkę mimo, że to jest kropla w problemach tego państwa i ludzie już tego co się o--------a z ich pieniędzmi nie widzą a potem będą zdychać na progach szpitali albo w--------ć z biedy szczaw i liście z drzew.
  • Odpowiedz
@ewolucja_myszowatych: W złodziejskim socjalizmie, bo te długi które teraz tworzy rząd Urzędy Skarbowe będą ściągać w przyszłości z nas.
Mam nadzieje ze coraz więcej ludzi świadomie przestanie płacić podatki i ta złodziejska hydra w końcu zdechnie z głodu.
  • Odpowiedz