Wpis z mikrobloga

  • 1
@ewolucja_myszowatych
Pisowi do całkowitej dyktatury brakuje jedynie przejścia pełnej władzy nad sądami i przejęcie kultury. Myślicie że ci grajkowie nie będą występować na tych pseudo festiwalach tvp
  • Odpowiedz
@ewolucja_myszowatych: wszyscy tylko widzą ile dostali, ale nikt nie widzi ile oddają do państwa w podatkach co roku. Po za tym to są środki na konkretne cele, utrzymanie firm, utrzymanie zatrudnienia itd. a nie do ich kieszeni.
  • Odpowiedz
@ewolucja_myszowatych:

Dodam, że dopiero co Morawiecki poszedł do TK zaskarżyć przepis, który mógłby umożliwić staranie się o odszkodowanie za lockdown zwykłym ludziom.

Przejrzyjcie ludzie, przejrzyjcie w końcu na oczy. Na barkach biednych i klasy średniej, majętni i bogaci bogacą się dzięki plandemii. Ja rozumiem, że artyści mieli straty, ale zwykli ludzie mieli ich jeszcze więcej (stosunkowo), tymczasem z podatków biednych ludzi wypłaca się kwoty, których przeciętny obywatel na oczy nawet nie widział, a co dopiero posiadał, w momencie, gdy rząd zakazuje im pracy i ciągnie na
  • Odpowiedz
No gdzie te Pisiory co tak chętnie wybierali tych #!$%@?√synów? Gdzie jesteś elektoracie pisowski ? Jesteście tak tępymi kur√√ami że nawet gdyby PiS wam matki dupczył na waszych oczach to dalej byście na nich głosowali imbecyle szmaty!
  • Odpowiedz
@ewolucja_myszowatych:

Nie da się przekręcić więcej niż 70 baniek, wiem co mówię #!$%@?łem tyle na wybory kopertowe które się nie odbyły. Uważaj, przesadzisz i trafisz do więzienia!


Nie da się? Potrzymaj mi talerz z ośmiorniczkami!
  • Odpowiedz
@ewolucja_myszowatych: wczoraj odkryłeś bezsens wszystkich publicznych zbiórek dotujących budżet państwa? W tak dużym kraju jak Polska wszystkie publiczne zbiórki to jest kropla bez której nic by się nie zmieniło i która nikomu nie jest do niczego potrzebna. Zobacz sobie ile zbiera wośp a jaki jest budżet służby zdrowia
  • Odpowiedz
  • 0
@DanteTooMayCry no ale nic dziwnego że wszystko co online zarobiło dzięki pandemii, to było do przewidzenia. Firmy pokroju zoom wybiły się mocno, Microsoft też sporo ugrał, nagle szkoły zaczęły kupować subskrypcje od Microsoftu żeby móc jakoś funkcjonować. No i nic dziwnego że Amazon też zaliczył wzrost.
  • Odpowiedz