Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pr0sty_: mirku jest jeszcze nadzieja, to nie ty na to sikasz, tylko różowa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
A na serio to może po 9 miesiącach "kto ma umrzeć to umrze" i nie będzie już chlewu...
@Barto_: U nas mąż chciałby drugie, dla mnie jedno to teraz znacznie wystarczająco. Zwłaszcza, że baby blues mnie tak przeorał psychicznie, że nie wiem czy drugi raz bym to przeżyła. Także to jest jeszcze kwestia dyskusyjna i na za 3 lata ;) Ale obiektywnie patrząc, nie licząc mojej psychiki, myślałam że będzie gorzej z opieką nad dzieckiem. Tylko nam się nie trafił wymagający (przynajmniej na razie) egzemplarz.
@pr0sty_ toście se moment wybrali no ja #!$%@? xD najlepiej już teraz kup jakiś pakiet prowadzenia ciąży w prywatnej klinice jeśli cokolwiek chcecie miec zadbane/zapewnione
Ja wydałem jakieś 2.5k za prowadzenie od 3 miesiąca i najlepiej zainwestowane pieniądze. Jakie miasto? To moze ci kogoś polecę.

Warto już zacząć wcinać suple dla kobiet w ciąży - głównie kwas foliowy. Warto zrobić test pappa. Warto sprawdzić czy z tarczyca wszystko ok u matki (tsh
Ja sie dowiedzialem w swoje imieniny, ciąża in progress ʕʔ Żeby było ciekawiej termin porodu jest wyznaczony na moje urodziny (σ ͜ʖσ)
@pr0sty_: btw nie słuchaj. Nie ma tragedii, dzieckiem. Dzieci sporo śpią. Mój młody (14msc) ma dwie drzemki w ciagu dnia takie po 1.5h. Na tę drugą drzemkę kładę się z nim i elo.

Ogolnie nie jest zle, czasem trzeba podniesc dupe jak mlodego najdzie chęć na topienie zabawek w kiblu. Ale ogolnie to bawi się zabawkami i krąży miedzy rodzicami.

Co do wyjść: no kino odpada chyba że masz dziadków blisko,
@pr0sty_ dużo przytulania. Miłości, głaskania, całowania. Wspieraj partnerkę. Ufaj jej. Umow wizytę z CDL jeśli będzie chciała karmić piersią. Licz się z tym, ze w połogu jej nie poznasz. Przetrzymaj. Nie słuchaj że można dziecko przyzwyczaić do noszenia, albo że dziecko wymusza. Cisnij na wizytę do neurologopedy sprawdzić wedzidelko. Nie ładuj w dziecko bez potrzeby espumisanow i innych. Pomyślcie za wczasu o chustonoszeniu.