Wpis z mikrobloga

@pr0sty_: Po pierwsze nie jest to nic strasznego - nie przejmuj się za bardzo :). Fajny etap w życiu, polecam kupno dobrego aparatu/smartfonu z dobrym aparatem. Często wracam do fot czy filmów bo inaczej cały rozwój dzieciaka powoli zacznie Ci się zlewać po kilku latach :)
  • Odpowiedz
@pr0sty_: a tam, będzie dobrze ;) my obecnie będziemy mieć drugiego maluszka w maju, także też stresik jest, ale... rodzicielstwo jest super, ale jak gówniak podrośnie i nie trzeba wstawać co chwilę, żeby nakarmić, przebrać i ululać ( ͡° ͜ʖ ͡°) życzę bezkolkowego, wesołego i przesypiającego nocki dziecka!
  • Odpowiedz
A u nas było sto razy ciężej niż kiedykolwiek mogło nam przejść przez myśl.
Trauma żony po 8 godzinnym porodzie naturalnym.
Problemów całe góry. Od pierwszego dnia nie chciał cycka, i uprzedzam ze żadna położna, żaden specjalista nie dał rady nic poradzić, setki prób kończących się płaczem, na różne sposoby. Żona musiała odciągać mleko laktatorem co 3 godziny całą dobę, a pomiędzy tymi czynnościami dodatkowo zajmować się dzieckiem, pomnożyć razy ileś miesięcy.
  • Odpowiedz
@pr0sty_: niedługo poznasz jedną z najfajniejszych osób jakie będziesz miał okazję poznać ( ͡° ͜ʖ ͡°) traktuj od początku jak pełnoprawnego człowieka, z tą poprawką, że absolutnie nic nie wie o świecie. twoją rolą jest ten świat pokazać, i wytłumaczyć jak działa.
  • Odpowiedz
@pr0sty_: Gadaj dużo z dzieckiem, aż zacznie mówić „daj spokój tato, mam już 15 lat” wtedy przestań, po 2-3 latach znowu za tym zatęskni i będzie chciało gadać, tylko bądź wyrozumiały jak widzisz że mądre jest a nie głupie i co tydzień na imprezy chodzi, wtedy próbuj nakierowywac na normalną drogę
  • Odpowiedz
@pr0sty_ Dla pocieszenia dodam ze u mnie był jeden z najcięższych przypadków, u kolegi z pracy na przykład dziecko 180 stopni odwrotnie, nawet nie odczuł wielkiej zmiany bo ciągle tylko spało, żadnych kolek, płaczów przy ząbkowaniu. Myślę ze każdy ma inne doświadczenia, jeden powie że sama radość, ja anonimowo na wykopie powiem że przeszedłem gehennę której nikomu nie życzę ( ͡º ͜ʖ͡º) Dodatkowo jest mnóstwo ludzi
  • Odpowiedz