Wpis z mikrobloga

  • 4711
#covid19 #koronawirus #szpital #smutnazaba 34 lvl here. Właśnie czekam w karetce na przyjęcie do szpitala. 14 dzień infekcji. Zapalenie płuc, skurcze oskrzeli, gorączka od 7 dni, dreszcze, poty kilka razy dziennie takie jak spod prysznica. Antybiotyk nie działa, Deksametazon doraźnie pomaga, ale na chwilę. Poprawy ogólnie brak, objawy się nasilają. Nie wiem jak to będzie, cykam się. Żona i dwie małe córeczki w domu zapłakane zostawiłem i nie wiem czy wrócę. Ogólnie brak chorób współistniejących. Lekkie nadciśnienie, trochę nadwaga. Ps. Przed nami 6 kartek czeka.
berecik - #covid19 #koronawirus #szpital #smutnazaba 34 lvl here. Właśnie czekam w ka...

źródło: comment_1604413714xx1ukFbzk8Ywplp1s8ld4S.jpg

Pobierz
  • 550
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@berecik: Mirku, a jak u Ciebie i Twoich bliskich wyglądała kwestia noszenia maseczki? Nosiliście zgodnie z zaleceniami? Jeśli tak, to jakie?
Życzę zdrowia! Wracaj szybko do rodzinki w jednym kawałku.
  • Odpowiedz
@berecik: jak w każdej chorobie, piłem dziennie 2l wywaru z imbiru i po 4-5 dniach gorączki i osłabienia, że nie mogłem wstać z łóżka wyzdrowaiałem. Imbir ma jakieś mega odkarzające i wyksztuśne właściwosci. Możecie sobie mówić, że Zięba xD ale cóż lepiej brać jakieś tableteczki i antybiotyki.
  • Odpowiedz
@5KYN3T jak nie musisz to lepiej nie wychodź z domu. Szkoda rozsiewać dalej. dzisiaj każdy pracodawca będzie wolał żeby Cie tydzień dłużej nie było niż żebyś przyszedł i pozarażał pół ekipy. I faktycznie przypomniałeś mi ze w sumie to zaczęło się od sraczki. I tak od tygodnia normalnie się nie wysrałem. Tylko jakby ktoś guzik wcisnął i od tego momentu mam 15 sekund żeby znaleźć się na kiblu :) Różowa znowu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@berecik: Kurczę panie współczuję -.- sam przechodziłem całe szczęście bardzo źle się czułem tylko 2 dni, reszta ok. I przyznam, że przeraża bardziej to, jak to się rozprzestrzeniło u mnie w pracy, z tygodnia na tydzień wypadają po 3 osoby, po 2 tyg ci pierwsi wracają i tak sobie całą firmą przechodzimy, a jest nas 40 i została połowa zdrowych.
  • Odpowiedz
@mjkkl: No dobra faktycznie lekarzem nie jestem.
Ja miałem tak, dreszcze i potężną temperature ale na zasadzie nie odczuwałem skutków gorączki i bardzo szybko to eskalowało do tych dreszczy.
Wziąłem paracetamol, dreszcze ustały ale temperatura mi skoczyła odrobinke jakieś pół stopnia i przechorowałem w giga tempie bo chyba w 2~3 dni i było po sprawie.
Ale nigdy w życiu nie miałem takiej choroby - nagłe dreszcze, mimo siedzenia pod kołdrą
  • Odpowiedz
@Windows98: generalnie jak nie ma 37,5+ to polecam nic nie brać, bo możesz sobie przyblokować reakcje organizmu na patogen i narobi to więcej gnoju niż może. Coś w tym jest dziwnego, bo kolega z mieszkania też miał objawy chwile przede mną, on wziął ibuprofen i mu przeszło po 3 dniach, a ja nie chciałem brać nic i mi sie rozwinęło do ponad 14 dni lekkich objawów.
  • Odpowiedz
Żona i dwie małe córeczki w domu zapłakane zostawiłem i nie wiem czy wrócę


@berecik: Trzymam za ciebie kciuki bo to zdanie mnie rozczuliło kompletnie. (,)
Zdrowia dla ciebie i całej rodziny!
  • Odpowiedz