Wpis z mikrobloga

  • 4711
#covid19 #koronawirus #szpital #smutnazaba 34 lvl here. Właśnie czekam w karetce na przyjęcie do szpitala. 14 dzień infekcji. Zapalenie płuc, skurcze oskrzeli, gorączka od 7 dni, dreszcze, poty kilka razy dziennie takie jak spod prysznica. Antybiotyk nie działa, Deksametazon doraźnie pomaga, ale na chwilę. Poprawy ogólnie brak, objawy się nasilają. Nie wiem jak to będzie, cykam się. Żona i dwie małe córeczki w domu zapłakane zostawiłem i nie wiem czy wrócę. Ogólnie brak chorób współistniejących. Lekkie nadciśnienie, trochę nadwaga. Ps. Przed nami 6 kartek czeka.
berecik - #covid19 #koronawirus #szpital #smutnazaba 34 lvl here. Właśnie czekam w ka...

źródło: comment_1604413714xx1ukFbzk8Ywplp1s8ld4S.jpg

Pobierz
  • 550
  • Odpowiedz
czytaj wyżej. Od kilku dni jem po 20 000 jm


@berecik: przeczytałem twój pierwszy wpis (tam takiej informacji nie ma), podzieliłem się informacją. Napisałbym, że nie musisz dziękować, ale widać, że samemu ci to do głowy wpadło...
  • Odpowiedz
@berecik: miales farta, ze karetka była. Ziomek z pracy w nocy zaczął pluc krwią i sie dusić. Zona dzwonila na pogotowie ale nie bylo karetek. Powiedzieli jej, ze ewentualnie moze sama go zawieźć do szpitala w miescie 30km dalej bo podobno mają jakies wolne łóżko. Zona sama miala 38 stopni goraczki i dwójkę dzieci- tez z gorączka. Musiala spakowac te dzieciaki do auta, spakowac duszacego sie męża i jadac z goraczka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@berecik: E tam, wykopowi eksperci pisali, że dotyka tylko starych i schorowanych, WIENC PSZESTAŃ PANIKOWAĆ KOWIDZIARZU.
Szkoda, że większość z tych tępych młotów musi dopiero przejść to osobiście, żeby przestać pieprzyć o tym złym lockdownie zabijającym biednych przedsiębiorców i skupić się na zabezpieczaniu się, bo teraz wizyta w szpitalu z czymś ostrzejszym to może być również wycieczka w jedną stronę...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@berecik: nie dostawałeś sraki od takiej ilości witaminy C? XD
Jak widzę jak niektórzy się suplementuja to mnie śmiech ogarnia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@krul_muzynof: wystarczy, że tych twoich

jeden przypadeg hehe rzutuje na oguł

jest kilku, zapycha się szpitalne covidorium i myk- jak ci gówno zapcha wyrostek albo jakąś tętniczka pęknie we łbie, to będziesz sobie stał 6 godzin pod szpitalem.
Co może pójść nie tak, najwyżej po ew. odratowaniu będziesz się uczył jeść łyżką przez dwa lata...
  • Odpowiedz
@berecik: Nie łam się i odganiaj czarne myśli. Trzy dni temu odebrałem ojca ze szpitala, ledwo go odratowano. Karetkę wezwałem jak saturacja spadła mu do 84. Cała rodzina już przechorowała to dziadostwo. Podłączą ci koncentrator tlenu i poczujesz się lepiej. Odezwij się jak zainstalują cię w szpitalu.
  • Odpowiedz
@Dutch: W Antycovidowcach najgorsze jest nieogarnianie skali i wielkości kraju/świata. Zamykacie świat na swoją wioskę lub blokowisko. To teraz trochę statystyki. DLa każdej grupy dajmy 20 000 ludzi (łącznie 80 000 osób - taka prawie miasto jak Łomża lub dzielnica Grochowa.)
0-19 0.003% = 0.6 osób odejdzie
20-49 0.02% = 4 osoby odejdą
50-69 0.5% = 100 osób odejdzie
70+ 5,4% =1080 osób odejdzie

Czyli na 80 000 osób 1184.6 osoby
  • Odpowiedz