Wpis z mikrobloga

  • 4711
#covid19 #koronawirus #szpital #smutnazaba 34 lvl here. Właśnie czekam w karetce na przyjęcie do szpitala. 14 dzień infekcji. Zapalenie płuc, skurcze oskrzeli, gorączka od 7 dni, dreszcze, poty kilka razy dziennie takie jak spod prysznica. Antybiotyk nie działa, Deksametazon doraźnie pomaga, ale na chwilę. Poprawy ogólnie brak, objawy się nasilają. Nie wiem jak to będzie, cykam się. Żona i dwie małe córeczki w domu zapłakane zostawiłem i nie wiem czy wrócę. Ogólnie brak chorób współistniejących. Lekkie nadciśnienie, trochę nadwaga. Ps. Przed nami 6 kartek czeka.
berecik - #covid19 #koronawirus #szpital #smutnazaba 34 lvl here. Właśnie czekam w ka...

źródło: comment_1604413714xx1ukFbzk8Ywplp1s8ld4S.jpg

Pobierz
  • 550
@alex-fortune Z całym szacunkiem, ale są idiotami. W moim mieście 60tys jest w tej chwili 700 przypadków. 15 moich znajomych chorych w domach. Ojciec kolegi z rakiem płuc, bardzo źle znosi. Kwestie czasu jak go wezmą też. Ta choroba to jest coś w co nie chce się wierzyć bo ludzie w naturze wypierają to co przykre i niewygodne. Ale Covid jest i ucina coraz większy kawałek tortu w naszym kraju.