Wpis z mikrobloga

  • 4711
#covid19 #koronawirus #szpital #smutnazaba 34 lvl here. Właśnie czekam w karetce na przyjęcie do szpitala. 14 dzień infekcji. Zapalenie płuc, skurcze oskrzeli, gorączka od 7 dni, dreszcze, poty kilka razy dziennie takie jak spod prysznica. Antybiotyk nie działa, Deksametazon doraźnie pomaga, ale na chwilę. Poprawy ogólnie brak, objawy się nasilają. Nie wiem jak to będzie, cykam się. Żona i dwie małe córeczki w domu zapłakane zostawiłem i nie wiem czy wrócę. Ogólnie brak chorób współistniejących. Lekkie nadciśnienie, trochę nadwaga. Ps. Przed nami 6 kartek czeka.
berecik - #covid19 #koronawirus #szpital #smutnazaba 34 lvl here. Właśnie czekam w ka...

źródło: comment_1604413714xx1ukFbzk8Ywplp1s8ld4S.jpg

Pobierz
  • 550
  • Odpowiedz
@berecik:
Aż się zalogowałam Mireczku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie martw się, tlen Ci pomoże. Mam 30 lat, nie mam chorób współistniejących, przechodziłam covid bardzo ciężko - myślałam, że umrę. Chorowałam około 4 tygodnie. Najpierw gorączki i tego typu duperele - było do przejścia - wiadomo, że człowiek czuł się fatalnie, ale gorączka to jeszcze nie najgorszy objaw. Potem doszły duszności - nie było to spektakularne. Po
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@GrubyGrubiutki: 4 dnia bóle mięśni, brak wechu, od 5go gorączka i narastające duszności. Od 8 dnia teleporada SOR antybiotyk i sterydy bo mdlałem z duszności i bólu płuc. Do dzisiaj gorączka i bez zmian a mija prawie 2 tygodnie
  • Odpowiedz
  • 5
@berecik to to lekka nadwaga nie jest, ja mam lekka przy bmi 27 i bf15%. Sam sobie jesteś winny. Ale oczywiście życzę powrotu do zdrowia jak najszybciej ;)
  • Odpowiedz
  • 4
@berecik no może trochę racja ale przyznaj że 34 i 110kg brzmi niezbyt dobrze ;) nie jest miarodajne zbyt, , chyba najbardziej poziom tkanki dlatego tak na swoim przykładzie pisze.

Jak tam sytuacja? Jak się czujesz?
  • Odpowiedz
@on_83: ty jesteś normalny? Po pierwsze kiedy on pisał, że go to nie dotyczy? Po drugie izolował się, wszystko zgodnie ze sztuką. Plujesz jadem nie wiedząc nawet o co Ci chodzi...
  • Odpowiedz
@berecik: dobrze że to pokazujesz, może niektórzy sobie uświadomią że oni także mogą spowodować zapchane szpitale, karetki i lockdown, który nadchodzi. Zdrowia.
  • Odpowiedz
@yorrick: "My to przejdziemy bez większych szkód" właśnie to widzimy, pomnożyć takie podejście 30 latków razy kilka tysięcy i mamy zablokowane szpitale oraz lockdown gospodarki. Obecnie takie podejście widzimy to miedzy innymi na protestach, ich problem nie dotyczy, a za 2 tygodnie. A rzeczywistość pokazuje że nie tylko staruszkowie blokują szpitale
  • Odpowiedz