Wpis z mikrobloga

@sebsossj: @NagiMiecz: @Adu_Jean: @JohnRamboo: @xorm199: @HHHHHH: @hesus: @JohnRamboo: @Godir17: @sebsossj: @Schwarzenberger:

Komentujecie Julke i krecicie z niej beke, a tak naprawde #!$%@? jest matka i wy, bo:

1) zmusza dziecko do chodzenia na te katolickie szopki
2) sama matka pewnie ciagnieta popędem i katolickim wychowaniem wypluła córke na świat to niech teraz ponosi konsekwencje oraz placi hajs. Julka na swiat sie
@sebsossj: przemoc ekonomiczna taka super XD Nastolatkowie mają prawo mieć poglądy czy wiarę (lub jej brak) inną niż rodzice, którzy muszą przełknąć taką gorzką pigułkę. Utrzymywać dziecko to ich zasrany obowiązek i to nie tylko do 18 roku życia, a nawet dłużej.

A na starość: dlaczego Julka nie dzwoni chlip chlip? Jak to wyprowadza się do Nowej Zelandii? I ja nic o tym nie wiem? Ma chłopaka od trzech miesięcy? Niewdzięczna
Aż nie mogę uwierzyć że wykopki popierają tutaj przemoc ekonomiczną wobec osoby niepełnoletniej i narzucanie swoich poglądów przez rodziców jakby to była ich laleczka


@Faraluch:

głupie sraki z Twittera manipulują dziewczyną

- to jej poglądy, może wyrażać swoje zdanie

matka manipuluje dziewczyną

- przemoc ekonomiczna

XD taki wygląd twój.
@loczyn: karakan prędzej zrobi dwa fikoły w powietrzu niż odda władze po takich protestach, wolność do zabijania? Weź się #!$%@?


@xorm199: Kazdy protest przybliza Karakana do spadniecia z rowerka.

Zabijanie? Spoko, traktujcie dalej kobiety jak klacze rozplodowe to beda wychodzic za ludzi z zachodu, a aborcje beda robic za granica wspierac ich gospodarke, a wam zostanie Katolicki Kalifat i bedziecie mogli siedziec u ksiedza na kolankach.
@loczyn: tak wykopku bo ty mnie znasz, aby oceniac xD #!$%@? sie w leb mocno xD prawda jest taka, ze juz nikt was nie bierze na powaznie wlasnie przez udzial tepych julek. No niestety, 36mln pozostalych obywateli mialo wywalone. Na czele strajku kobiet stoi kretynka, bez planu. A to wszystko dlatego, ze obecna mlodziez zostala wychowana na fb i tt, wazniejszy jest smieszny slogan i zdjecie fajne niz protest. Nic kompletnie
@loczyn: klacze rozplodwe? Nigdzie tak nie napisałem, po prostu każdy ma prawo do życia


@xorm199: Tu nie mozna zjesc ciastka i miec ciastka. Albo prawa kobiet, albo prawa płodów (nie dzieci).
Dla Ciebie wazniejsze jest bys mial spokojne sumienie kierowane religijnym kompasem moralnym.
Masz w dupie kobiety, masz w dupie te dzieci czy płody, istotne jest zeby dziadek na chmurce sie nie obrazil i żebyś spokojniej spał.
@loczyn: tak wykopku bo ty mnie znasz, aby oceniac xD #!$%@? sie w leb mocno xD prawda jest taka, ze juz nikt was nie bierze na powaznie wlasnie przez udzial tepych julek. No niestety, 36mln pozostalych obywateli mialo wywalone. Na czele strajku kobiet stoi kretynka, bez planu. A to wszystko dlatego, ze obecna mlodziez zostala wychowana na fb i tt, wazniejszy jest smieszny slogan i zdjecie fajne niz protest. Nic kompletnie