Wpis z mikrobloga

@loczyn: poza tym 14 Julka też nigdy nie była w ciąży, pewnie nawet w ciążę jeszcze zajść nie może, a o biologii i etyce wie nap ewno mniej niż przeciętny dorosły mężczyzna, ale według Ciebie jest większym autorytetem w tych sprawach.
  • Odpowiedz
@loczyn:

Idź wesprzyj rodziny z Downem, chętne rodziny się znajdą byś popilnował im dziecka na dzień-dwa, bo pielęgniarki chętne nie są


Kolejny argument z dupy, jestem przeciwny patologicznym rodzicom. To też mam adoptować dziecko z FASem? Jak jestem przeciwny maltretowaniu zwierząt, to mam przygarnąć kilka kundelków?
  • Odpowiedz
jeśli matka nakazuje córce praktykowanie swoich własnych poglądów pod groźbą wyrzucenia na ulicę to jest to przemoc ekonomiczna


@Faraluch:
A jak wygląda ludzkie życie bez przemocy?
  • Odpowiedz
@sebsossj: spoko, nie ma sprawy, idę do pracy, płace rachunki w ilości 1/ilość domowników i sie nie #!$%@? gdzie idę kiedy i kogo przyprowadzam do pokoju na noc. Takie to jest "oranie" z punktu widzenia rodziców. Każdy chłopak co próbował olewać szkołę i robić nocki na magazynie wie jak to wygląda w praktyce :) I każdy kto mieszkał z rodzicami po "usamodzielnieniu się" wie, że to pic na wode a
  • Odpowiedz
  • 2
@sebsossj lol ale wiesz o istnieniu czegos takiego jak obowiązek alimentacyjny? XD porównywanie pójścia na protest do samodzielnego utrzymania to głupota xD
  • Odpowiedz
Pozwolę się nie zgodzić. W chwili obecnej trudno jest znaleźć prace. Jeszcze przed pandemią liczba niepracujących młodych osób była zatrważająca i bynajmniej nie wynikało to z ich nieróbstwa. Obecnie kolejne obostrzenia doprowadzają do bankructw coraz większą liczbę firm. Kto natomiast ma stały dopływ pieniążków, niezależnie od sytuacji na rynku? Emeryci.


@Dakkar: Dodatkowo wsród branż najbardziej dotkniętych teraz lockdownami czyli zamkniętej gastronomi, handlu w galeriach czy zamkniętych siłowni największy procent pracowników
  • Odpowiedz
@Godir17: Wartości katolickie zbudowały naszą cywilizację. xddd
A co konkretnie zbudowały? Wszystkie najważniejsze odkrycia i dzieła pochodzą od ludzi, którzy próbowali postawić się kościołowi, czerpać ze starożytności, tworzyć nowe poglądy na świat.
  • Odpowiedz
@Bellie: rodzice maja zapewnić byt dziecku na zbliżonym do swojego poziomie. Jeżeli rodzice zarabiają minimalna to te alimenty mogą być na poziomie niewielkim 200 -300 zł. Dalej utrzymywanie dorosłego dziecka powyżej 18 r. Może mieć miejsce wyłącznie wtedy jeżeli to dorosłe dziecko się uczy
  • Odpowiedz
@Adu_Jean: ja tam okłamywaniem rodziców że chodzę do kościoła. Potem ją już byłem pewien że nie wierzę w te bzdury i byłem dorosły to im to powiedziałem. Oczywiście nie przyjęli tego do wiadomości ale pozwijalismy się kilka lat w konwulsjach i już jest ok. Finał jest taki że nie ochrzciłem dzieciaka, nie wziąłem kościelnego i wyszło na moje. Jak chcą mieć ze mną kontakt to musieli odpuścić.
  • Odpowiedz
@Godir17 @Kostikov Wielka zasługą chrześcijaństwo w średniowieczu (często nie bez powodu nazywanego ciemnymi wiekami) była walka z wszelką inną religią, filozofią, naukami czy sztuką. Bardzo dobrze też zacierali ślady tego, co było w Europie wcześniej, jednak mimo tych starań historia pogan, ich wierzenia czy sposób życia pozostały. Wszyscy znamy historię Kopernika, bo jego teorie i odkrycie były wybitne, jednak przez wieki takich Koperników, niosących ogień nauki, oświecenia, zmian musiało być
  • Odpowiedz
@Faraluch: ty tak na powaznie? Myslalem ze na dziecko decyduja sie osoby ktore sie kochaja i chcieliby zostawic cos po sobie na tym swiecie. Tak samo myslalem ze dziecko to owoc ich milosci a nie zabawka. Naprawde z fajnych domow musicie pochodzic skoro macie takie przekonania i poglady. A podobno to narodowcy wywodza sie z patologi.

Dzidzius moze miec wladne zdanie a matka juz nie? Tak samo jak nie podobaja
  • Odpowiedz
mowilem juz w srode, ze wystarczy jeden ojciec z pasem, aby pogonic te Julki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@HHHHHH: I to właśnie dlatego popieram aborcję. Sporo ludzi nie umie wychować swoich dzieci na normalnych ludzi, ucieka się do rozwiązań siłowych i produkuje albo agresywnych patusów albo depresyjnych samobójców. Może wielu z tych psycholów by nie "urodziło" dzieci i nie #!$%@? pasem swoich pociech wg swojego widzimisię.
  • Odpowiedz