Wpis z mikrobloga

@sebsossj: Matka ma racje, jakby nie mówiła jej, że nie idzie do kościoła bo się boi wirusa to mama nie miała argumentu, a tak to Julka zaleciała ostrą hipokryzją idąc na protest. Niech zgadnę pewnie mówiła też mamie, że szkoła to największe miejsce gdzie może się zarazić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hesus: rownie dobrze mozna powiedziec to o kibicach i narodowcach. Julki z twittera sa real, deal with it. 1/3 protestujacych jak nie wiecej to taka sama gimbaza jak ta julka z obrazka
  • Odpowiedz
@hesus: jak ja sram z okreslenia katoliban. Nie wierzę w Boga, ale czy sie to wam podoba czy nie to wartości chrześcijańskie zbudowały nasza cywilizację, więc przestańcie pier o jakieś dyktaturze kosciola i tak dalej. Śmieszni jesteście.
  • Odpowiedz
@hesus: No tak tylko większość młodzieży idzie na protest bo kluby są zamknięte. Na pierwszym proteście były skandowane #!$%@?, złość i człowiek wiedział, że to protest, a na ostatnim w piątek wszędzie muzyka i wielka impreza taneczna
  • Odpowiedz
@hesus: Ty chyba nigdy nie przeglądałeś polskiego twittera gościu. Ostatnio mi się nudziło i po omacku przejrzałem tagi związane z protestem i tak właśnie wygląda jakieś 25% z nim związanych. 16 letnie wojowniczki, które potrafią się popłakać bo mame nie dała na nowego hilfigera.
  • Odpowiedz
@Godir17: XD żadna inna religia, powtarzam, żadna przez te wszystkie lata nie miała żadnego wpływu na rozwój i budowę naszej cywilizacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) no może miała wpływ negatywny i spowolnienie postępu
  • Odpowiedz
@hesus: to ze to kobiety powinny walczyc o swoje prawa a nie dziecki i dziewczynki. Babie po menopauzie tak latwo nie namieszasz w glowie jak niedojrzalej licealisctce. Wiekszosc "mlodziezy" nawet nie wie jakie sa postulaty tego protestu i o co walcza. Wychodza bo rowiesnicy wychodza i jest to modne. Pozyteczni idioci
  • Odpowiedz