Wpis z mikrobloga

  • 284
No i już wiadomo o co te baby walczą... Wcale nie chodzi im o przywrócenie kompromisu, tylko o aborcję w każdym przypadku.
O innych postulatach już nie wspomnę,bo to szkoda komentować.
Do teraz, trochę rozumiałem protestujących i nawet nie dziwiłem się, że protestują.
Od teraz, nie szanuje ich. Dzisiaj idę na kontrmanifestację i czekam aż będzie jakiś nabór do wojska w przypadku wojny domowej.

#protest #oswiadczenie #4konserwy
Pobierz ROXTES - No i już wiadomo o co te baby walczą... Wcale nie chodzi im o przywrócenie k...
źródło: comment_1603936042iJxRmWuZfWgU7XgZStXf0Y.jpg
  • 143
@radziuxd Przeszkadza mi to, że jest to ZABICIE (odebranie życia) niewinnego dziecka. Ono też miało prawo żyć i to mnie boli najbardziej.
Jakim prawem matka ma decydować, czy zdrowe dziecko, które powstało w wyniku jej decyzji, przemyślanej czy nie, ma zostać zabite?
Absolutnie nie jest to sprawa tylko matek i lekarzy. Trzeba bronić tych najmniejszych, bezbronnych bo sami się nie obronią.
@zapomnialemhaslo Przeszkadza mi to, że jest to ZABICIE (odebranie życia) niewinnego dziecka. Ono też miało prawo żyć i to mnie boli najbardziej.
Jakim prawem matka ma decydować, czy zdrowe dziecko, które powstało w wyniku jej decyzji, przemyślanej czy nie, ma zostać zabite?
Absolutnie nie jest to sprawa tylko matek i lekarzy. Trzeba bronić tych najmniejszych, bezbronnych bo sami się nie obronią
Przeszkadza mi to, że jest to ZABICIE (odebranie życia) niewinnego dziecka.


@ROXTES: a przeszkadza ci zabijanie niewinnych karpi, komarow, drzew?

Ono też miało prawo żyć i to mnie boli najbardziej.


A bola cie dzieciaczki ktore nie narodzily sie bo tatus stosowal antykoncepcje? One tez mialy prawo zyc.

Jakim prawem matka ma decydować, czy zdrowe dziecko, które powstało w wyniku jej decyzji, przemyślanej czy nie, ma zostać zabite?


Bo plod rozwija sie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
Absolutnie nie jest to sprawa tylko matek i lekarzy. Trzeba bronić tych najmniejszych, bezbronnych bo sami się nie obronią


Skoro trzeba to weź zarodek/płód po aborcji i się nim zaopiekuj... a nie, jednak potrzebuje ciała kobiety przez co najmniej 30 tygodni i to jednak ona będzie *zmuszona*, a Ty tylko za nią mówisz "trzeba" ¯\_(ツ)_/¯

@ROXTES
@ROXTES: czyli dla kobiety uprawiajacej seks konsekwencja moze byc ciaza i nie moze wg ciebie jej usunac w trakcie zabiegu medycznego jesli jej nie chce. Ale jak ty jedziesz na rowerze i sie w konsekwencji tego z niego #!$%@? i glupi leb rozwalisz to zadzwonisz po karetke w celu wykonania procedur medycznych naprawiajacych konsekwencje twojego dzialania? Kazda osoba wsiadajaca na rower musi sie liczyc z konsekwencjami swojego dzialania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ROXTES: teraz będzie dużo latwiej uzyskać rządzącym poparcie społeczne dla tłumienia tego zrywu społecznego, przy braku lub minimalnych ustępstwach z własnej strony. Skutek odwrotny do zamierzonego.
@zapomnialemhaslo: czyli płód dzień przed akcją porodowa nie jest dzieckiem, ale w momencie jak wyjdzie na zewnątrz to jest? i musi wyjść cały, czy od momentu jak jakakolwiek część jego ciała wyjdzie na zewnątrz ciała matki? czy może większy % jego masy ciała musi być na zewnątrz?
No i już wiadomo o co te baby walczą... Wcale nie chodzi im o przywrócenie kompromisu, tylko o aborcję w każdym przypadku.

O innych postulatach już nie wspomnę,bo to szkoda komentować.


@ROXTES: przecież to było do przewidzenia - do takiego ruchu w obronie tego, co było dotychczas momentalnie podłączą się jak pijawki geje, lesbijki, transy, feministki z żądaniami aborcji na żądanie i parytetów do tego jeszcze dziwolągi pokroku Margota.