Wpis z mikrobloga

  • 284
No i już wiadomo o co te baby walczą... Wcale nie chodzi im o przywrócenie kompromisu, tylko o aborcję w każdym przypadku.
O innych postulatach już nie wspomnę,bo to szkoda komentować.
Do teraz, trochę rozumiałem protestujących i nawet nie dziwiłem się, że protestują.
Od teraz, nie szanuje ich. Dzisiaj idę na kontrmanifestację i czekam aż będzie jakiś nabór do wojska w przypadku wojny domowej.

#protest #oswiadczenie #4konserwy
Pobierz
źródło: comment_1603936042iJxRmWuZfWgU7XgZStXf0Y.jpg
  • 143
@LilyOfTheValley: Zarodek - 12tc - co.
A po drugie - i co z tego?
Jak masz jakiś chroniony gatunek ptaka, to myślisz, że też możesz ot tak tłuc sobie jego jajeczka, bo, hehe, jajo to nie kura, jajko nie myśli, jajko nie czuje?
Ja rozumiem, że można popierać aborcje itd, ale litości, darujcie sobie bzdety o zlepku komórek czy twierdzeniu, że póki nie czuje, nie myśli to można ubić.
No i co z tego że narusza? Kobieta, uprawiając seks MUSI liczyć się z konsekwencjami.


@ROXTES: obecnie tak, jak feministki przeforsują swój postulat dotyczący legalizacji aborcji to TYLKO mężczyzna będzie musiał liczyć się z konsekwencjami uprawiania seksu i bycia zdanym na łaskę kobiety. Takie to równouprawnienie...
@LilyOfTheValley: To nie jest pasożyt. Chyba warto, żebyś douczyła się co to jest pasożytnictwo, albo nie używała słów, których znaczenia nie znasz.
Przez właśnie takich jak Ty nie będzie w Polsce legalnej aborcji do 12tc. Jak będziesz nazywać płód ludzki w ludzkim organizmie pasożytem to zgodzą się z Tobą co najwyżej tacy sami ignoranci jak Ty. I co to zmieni? Ano nic nie zmieni.
A chyba o to ostatnimi czasy chodzi,
@zapomnialemhaslo ale będzie człowiekiem a ty byś chciał pozbawić go człowieczeństwa.
Dehumanizacja ciąg dalszy, to nie człowiek to płód śmiało można zabić
Hitler też twierdził że Żydzi czy słowianie to nie ludzie.
Tak niektórzy walczą z faszyzmem a kierują się tymi samymi kategoriami.
Faszysto chędożony.