Wpis z mikrobloga

@Krabowski: Miałem takie samo doświadczenie z ASO Opla w Poznaniu. Siedziałem 45 minut czekając na gościa od likwidacji szkód i wszyscy wokół mieli na mnie #!$%@?, bo nie mieli mnie za potencjalnego klienta. A szkoda, bo tak dobrze jeździ mi się moją Corsą, że rozpatrywałem zakup od nich nowej Astry.
@Krabowski: Może zależy od kasy ile zostawiasz u nich. U mnie w bmw zawsze uprzejmi i traktują jakby przyszedł jakiś ich wieloletni klient a ja tylko w 5 letnim bmw robię przegląd olejowy.
@Krabowski: Za to w sumie lubię ASO Lexusa - mam stary model, warty pewnie tyle co komplet felg do nowego, ale czasem tam jestem po jakieś graty/szybkie naprawy i zawsze bardzo miło podchodzą do klienta, żadnego problemu np z autem zastępczym na czas naprawy za darmo, jazdą próbną jakiegoś modelu, nie oceniają czy jesteś w garniturze czy hawajskiej koszuli i krótkich gatkach, zawsze zaproponują kawę/herbatę/wodę itp.
Na prawdę bardzo miło się
@Krabowski: smutny to jesteś teraz ty sam i zamiast "polepszać humor" (cooo? Ćpać tam pojechałeś?) na mirko to robisz zamułę i siejesz deferyzm brzmiąc jak stary Janusz granatem od pluga oderwany. Ten wpis świadczy tylko o twojej zamule.

Taaa... Randomowymi, bezcelowymi interakcjami, polepszać humor... I jeszcze na tej bazie wysnuwac wnioski co do całości pokolenia.

2/10 bo odpisałem.
@Krabowski: bo w Polsce (mam wrażenie), że ten kto pierwszy powie "Dzień dobry" to jakaś forma uniżenia, ustąpienia drogi, pokazania swoich słabości.

W USA czy w UK, nawet jak przypadkowo skrzyżujesz wzrok z nieznajomą to Ci powie "Hello" i się uśmiechnie (w duszy myśląc "co za creep" :D )

Sąsiad, czy w pracy koledzy czasami po dwa razy się witali, śmiejąc się z tego, że chyba już wcześniej się widzieliśmy, ale
@Tosca303: bycie bezinteresownie uprzejmym w prozaicznych sytacjach nie tylko moze poprawic humor osoba ktore mijasz w trakcie swojej codziennosci, ale rowniez i tobie xDDDD

moze kiedys polaczki sie naucza, a tak to beda tylko wzdychac NOOOO W TEJ NORWEGI TO KULTURA A W TEJ SZWAJCARI TO JUZ WGLE OOOOOO NAWET PEPIKI SA MILSZE TYLKO p0laki cebulaki

nawet w szwablandi normalnym jest aby obcej osobie powiedziec dzien dobry xD codziennie mowie dzien
O NIE ACH CI ŹLI MŁODZI LUDZIE, NAWET DZIEŃ DOBRY NIE POWIEDZĄ
Jak to jest, że ja mam odwrotne doświadczenia i młodzi ludzie (tzn. około 30) chętniej się witają niż np. stare dziady? xD stare dziady zazwyczaj uważają że jak oni mają powiedzieć "dzień dobry" jako pierwsi, zwłaszcza komuś młodszemu, to jest ujma na honorze
@ZapomnialemHaslaDoKonta: @4kroki: @userpol: @eugeniusz_geniusz: Ja #!$%@?, was wieśniaki wpuścić gdziekolwiek to będzie się trzeba za was wstydzić bo trzodę zrobicie albo nie będziecie wiedzieć jak się w towarzystwie ludzi którzy mają trzycyfrowe iq zachować.
Ja #!$%@?, przerasta ich zrozumienie, że jak się gdzieś wchodzi to się dzień dobry mówi. Na klatce schodowej sąsiadce-starowince też dzień dobry nie mówicie? A no tak, bo to roszczeniowa boomerska #!$%@? przecież xD.
Na klatce schodowej sąsiadce-starowince też dzień dobry nie mówicie?


@Gacrux: TAKI DOBRY CHŁOPAK BYŁ, ZAWSZE DZIEŃ DOBRY MUWIŁ PRZECIESZ :(((((

http://dziennik.com/publicystyka/opinie-i-analizy/bardzo-mily-morderca-sasiadom-mowil-dzien-dobry/

A TEN SPOT PJONTKI? NIGDY NIE MUWI, PEWNIE DILER

Taki obraz wasz. Ocenianie ludzi na tak błahej podstawie to debilizm.