Wpis z mikrobloga

Siedze w ASO i czekam na koniec przeglądu. Jestem sam. Pracowników kręci się mnóstwo. Jedyny, który powiedział dzień dobry to sprzątaczka. Reszta na wyjeb... I to pięknie świadczy o tych młodych, dynamicznych ludziach...
  • 188
  • Odpowiedz
@Krabowski daj spokój. Tutaj 3/4 użytkowników to aspołeczne odludki z piwnicy swoich starych. Uważam, że masz rację. Nie chodzi tylko o kulturę w stosunku do drugiej osoby. Ci pracownicy reprezentują swoją firmę i powinni dbać o jej wizerunek choćby w tak podstawowy sposób jak przywitanie się z klientem. W swojej pracy, nie mam bezpośredniego kontaktu z klientem, ale jak zdarza mi się go spotkać, to zdobędę się na ten nadludzki wysiłek i
  • Odpowiedz
Dno i metr mułu.


@4kroki: xDD sam stosuje boomerskie tekściki a przed chwilą jeszcze innych wyzywał od boomerów xDDD
Musisz mordko zrozumieć, że człowiek który myśli o sobie że jest wykształcony, bystry/światły JEST #!$%@? UPRZEJMY! A pierwszym krokiem do bycia uprzejmym to #!$%@? "dzień dobry".
  • Odpowiedz
@Krabowski: nie wiem stary, w sumie jesteś tam klientem a aso jako budynek nie jest jakiś wielki, ale mi po paru latach pracy jak wchodzę z biura na produkcję to już też nie chce się z każdym witac.
Wchodzę na hale rzucam dzień dobry i kiwam głową do tych paru osób co mam w zasięgu wzroku i Elo.

Kiedyś się witalem i podawałem rękę prawie każdemu to daj spokoj xD
  • Odpowiedz
  • 4
@Krabowski Zgodnie ze standardami marek premium klient ma zostać przywitany od razu po wejściu przez pracownika recepcji. Czasem jest nawet zatrudniana tzw "witaczka". Przywitanie przez pracownika recepcji jest traktowane jako oficjalne przywitanie klienta przez firmę.
  • Odpowiedz
Przykre moi mili, że jesteście elementem, który wpływa na to, że tak się w Polsce ludzie nie lubią i nie szanują na wzajem.


@Krabowski: nie, ludzie się nie lubią dlatego, że zawsze znajdzie się ktoś z muchami w nosie i kijem w dupie, który będzie narzekał na otaczający go świat i ludzi oceniając ich nie przez pryzmat tego kim są, ale czy powiedzieli dzień dobry. Potem dochodzą jeszcze afery o miejsca,
  • Odpowiedz
@Krabowski: Spotkałam się ostatnio z podoba sytuacją tylko, że na przeglądzie samochodu. Pracownicy Totalnie mnie zlali, ani dzień dobry ani w czym mogę pomóc a byłam pierwszy raz bo kupiłam samochód.. Po 10 minutach stania jak kołek wyszłam i pojechałam na inną stacje. Uprzedzając komentarze, że sama mogłam iść i powiedzieć - nie, nie mogłam bo stałam w wyznaczonej strefie dla klientów a pracownicy byli jakieś 10 metrów dalej, widzieli mnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krabowski: Też mówię wszystkim dzień dobry prócz mojej sąsiadce, która mocno mnie #!$%@?ła, ale jak mi ktoś nie odpowie na dzień dobry to nie twierdzę że jest źle wychowany, bo to o niczym nie świadczy XD takie #!$%@? boomerskie nie którzy mówią witam, siema, elo, no i ten nie jestem nie wiadomo kim żeby oceniać kogoś wychowanie, wiem że sam dobrze nie zostałem wychowany i że mówienie dzień dobry nie świadczy
  • Odpowiedz
@Krabowski: przerażające jest to w jakim skrajnie schamiałym społeczeństwie żyjemy, gdzie zwykłe ‚dzień dobry’ czy kulturalne zachowanie to ‚boomerstwo’, ‚januszostwo’ lub coś co najmniej niezrozumiałego. To jest właśnie p0lactwo, mentalnie małomiasteczkowe buraczyny wychowane przez kmiotów, które jak mantrę powtarzają ‚na szacunek trzeba sobie zasłużyć’ i tym tłumaczą swoje zezwierzęcenie, brak kultury czy ogłady.
  • Odpowiedz
  • 0
@Krabowski z jakiego powodu mieliby Ci dzien dobry mówić? Mów pierwszy, jak nie odpowiedzą to wtedy się bulwersuj. Panicz przyszedł na zakład czyjs, oni są u siebie i mają się kłaniać jak tylko ktoś się gdziekolwiek pojawi? To oni pół dnia dzień dobry będą gadać zamiast pracować
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Krabowski: To już wiem czemu tak ludzie się krzywo patrzę jak przytrzymuje im drzwi albo puszczam pierwszych xD I pomyśleć że babcia niecałe 20 lat temu jako małego gnojka uczyła mnie całowania w ręke dziewczyn, odsuwania krzesła, zakładania płaszcza, ustępowania miejsca w autobusie, pomaganie starszym ludziom na schodach a teraz to wszystko jakoś takie niepotrzebne.
  • Odpowiedz