Wpis z mikrobloga

Czy włosy u mężczyzny mogą zadecydować o jakości jego życia?

-Jakie są idealne włosy dla mężczyzny?
-Jaka jest idealna linia włosów dla mężczyzny?
-Skala łysienia wg. Norwooda Hamiltona (Norwood balding scale)
-Czy łysy może być atrakcyjny? (Analiza czaszki dobrze wyglądających, łysych mężczyzn)
-Eksperyment na aplikacji randkowej Tinder (Łysiejący vs z bujnym owłosieniem)
-Historia Kamili, czyli rozstanie po zdjęciu czapki

Tego wszystkiego dowiecie się tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uwaga film może być ciężki w odbiorze dla osób które borykają się z łysieniem!

Lub ewentualną motywacją do wykonania przeszczepu włosów

#blackpill
#ciekawostki
#lysienie
#zakola
#wlosy
#redpill
#gruparatowaniapoziomu
l.....r - Czy włosy u mężczyzny mogą zadecydować o jakości jego życia?

-Jakie są i...
  • 131
@LewCyzud: Wybacz, ale mam naprawdę lepsze rzeczy w życiu niż marnowanie czasu na gównoburze o lek na łysienie xD. Na forach dla łysiejących czytałem zbyt wiele wątków ludzi którzy stosowali minoksidil przez lata i po pewnym czasie zauważają wspólnie jak bardzo w długim terminie to rzutuje na zdrowie, pamięć a nawet negatywnie na wygląd bo minoks przyśpiesza starzenie ryja. A jak dla mnie możesz go naprawdę nawet łykać. Powodzenia życzę (
@AntyBohater: i ci ludzie mieli nadcisnienie tetnicze po minoksydylu i starzenie twarzy po stosowaniu miejscowym na skore glowy? No coż, mozesz odezwac sie do tych ludzi, spisac to i opublikowac, material na doktorat. Ja swoja wiedze czerpie z ksiazek medycznych, czy od profesora z koła naukowego, ktory sie tym zajmuje

@looksdontmatter: Rzuciła go bo miał potęzne zakola [ZOBACZ]
Komiczne to akurat. Teraz od paru miesięcy golę sobie głowe na 0 bo mam taka fazę ale tez nie zauważyłem jakoś by laskom wadziło wcześniej to, ze nie mam zbyt bujnej czupryny :D
147 par a 243. Hmm. jednak niezbyt duza rożnica.
Norwood 1 z kwadratową linią to chyba najlepsza możliwość. Te jak to określiłeś "odwrotne zakola" wyglądają kobieco.


@Blackpill_RAW: Tylko, że odwrotne zakola (Norwood 0) można sobie maszynką podgalać, a w drugę stronę już tego nie zrobisz ( ͡° ͜ʖ ͡°). Choć zależy co się chce uzyskać, jak ktoś ma proporcje twarzy pretty boya to odwrotne będą dobrze wyglądać, jak ktoś ma bardziej brutalną urodę to lepszy będzie
@looksdontmatter: genetyka to bulwa, w wieku 20 lat miałem 0, teraz 2

@LewCyzud: możesz więcej opisać, gdzie kupujesz, jaki producent i jak stosujesz? Ja chyba nie mam genetyki do łysienia bo ani dziadek ani ojciec nie łysieją a u mnie zakola coraz większe :(
@looksdontmatter: strasznie slaba warstwa merytoryczna, jakies ogolnie po łebkach. Owszem faceci rodza sie z raczej z noorwood 1 ale czasem z noorwoodem 2 (de niro, gareth bale jon hamm np) a nawet z pokaznymi zakolami (rooney np) wiec noorwood 2 jest dla niektorych naturalna linia wlosow, zreszta damon tez jest tego przykladem. Amerykanie mowia na to mature hairline. Wiec noorwood 2 wcale nie oznacza lysienia a przynajmniej nie takie ktore musi
@trogatelnaya_raduga: wprowadzasz w blad ludzi przez takei posty , przeszczep bez brania finasterydu to blad bo u wiekszosci lysienie bedzie dalej postepowalo za linia przeszzczepu. A calej lysiny sie nie pokryje przeszczepem na dzien dzisiejszy technologia przeszczepu wcdiaz ma duzo ograniczen , reszta to belkot marketingowy klinik ktore sprzedaja sny o zaletach przezszczepu , nie mowiac o ich wadach i czym sie moze skonczyc taki przeszczep po kilku latach jezeli nie