Wpis z mikrobloga

I niech mi ktoś powie, że tym ludziom nie jest potrzebny psycholog. I bynajmniej nie przez to, że nie utożsamiają się ze swoją płcią biologiczną, tylko przez swą skrajnie neurotyczną osobowość, która prowadzi do tego, że osoby te nie radzą sobie z emocjami i są gotowe rozpłakać się przez byle gówno.

#bekaztwitterowychjulek #bekazlewactwa #4konserwy #psychologia
Andy_Rosenbaum - I niech mi ktoś powie, że tym ludziom nie jest potrzebny psycholog. ...

źródło: comment_1603003317lFXMzGBCAdrn2DgchZMo5A.jpg

Pobierz
  • 54
@Andy_Rosenbaum: To się nazywa szantaż emocjonalny. Mniejszości seksualne są mistrzami w jego stosowaniu. W UK czy Kanadzie za urażenie czyichś emocji poprzez użycie innego zaimka niż ktoś sobie życzy można dostać wyrok.

Chodzi o to, żeby ludzie nie mogli się krytykować i korygować nawzajem swojego zachowania. Żeby społeczeństwo nie mogło się samoregulować. Wtedy jedynym i absolutnym arbitrem decydującym o tym co wolno a co nie w każdej dziedzinie życia będzie władza
via Wykop Mobilny (Android)
  • 75
@Andy_Rosenbaum: ogólnie to jestem ciekaw tego spisu z 2021. Czy faktycznie pokaże jakieś zmiany w społeczeństwie czy tylko podkreśli że widać jedynie mniejszość krzykaczy. Pytania o płeć czy religie powinien bny to pokazać. Mam nadzieję że szczególnie do tematu religii ludzie podejdą poważnie bo jakby kk w końcu poniżej 90 procent spadlo to może zaczęłyby się jakieś zmiany w tej organizacji
Pytania o płeć czy religie powinien bny to pokazać. Mam nadzieję że szczególnie do tematu religii ludzie podejdą poważnie bo jakby kk w końcu poniżej 90 procent spadlo to może zaczęłyby się jakieś zmiany w tej organizacji


@FrasierCrane: Co Ty, nie ma opcji. Ludziom się wpaja całe życie, że nie można być wierzącym ale nie praktykującym. Więc co tacy mają zaznaczyć jak nie katolik...? Zaznaczą katolik z wyrzutem sumienia i obietnicą,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Andy_Rosenbaum: bo niestety ale ludzie którzy mają problemy ze swoją płcią to ludzie z szeregiem problemów psychicznych i osobowościowych kwestia płci jest tylko jednym z nich, a teraz zamiast ich leczyć to daje się na to przyzwolenie czym robi się im tylko większą krzywdę bo ostatecznie skończą pewnie na sznurze,, dlatego że przyzwolenie to żadne rozwiązanie a problem mieć dalej będą
@Andy_Rosenbaum: Uwaga, podaję rozwiązanie problemu:

Wpisać każdemu w dowodzie itp "Płeć urodzenia" - decyduje lekarz na podstawie stwierdzenia po narodzinach czy jest fjutek czy bogusia
I przy pytaniu o płeć w każdym dokumencie itp będzie zawsze chodziło o płeć urodzenia

A czuć się może każdy czym i kim chce, jego wybór i nikt mu nie zabrania czuć się nawet babo-chłopem
pozdrawiam