Wpis z mikrobloga

I niech mi ktoś powie, że tym ludziom nie jest potrzebny psycholog. I bynajmniej nie przez to, że nie utożsamiają się ze swoją płcią biologiczną, tylko przez swą skrajnie neurotyczną osobowość, która prowadzi do tego, że osoby te nie radzą sobie z emocjami i są gotowe rozpłakać się przez byle gówno.

#bekaztwitterowychjulek #bekazlewactwa #4konserwy #psychologia
Pobierz Andy_Rosenbaum - I niech mi ktoś powie, że tym ludziom nie jest potrzebny psycholog. ...
źródło: comment_1603003317lFXMzGBCAdrn2DgchZMo5A.jpg
  • 54
W UK czy Kanadzie za urażenie czyichś emocji poprzez użycie innego zaimka niż ktoś sobie życzy można dostać wyrok.


@Cantrustme: To jest ten sam dylemat, co przy zakazywaniu burki. Z jednej strony chcesz chronić kobiety przed rygorem religijnym zasłaniania twarzy, ale z drugiej jednocześnie sam dyktujesz czego mają nie nosić. Kontrargument jest taki, że poprzez zrezygnowanie z nieistotnego elementu wolności przez wszystkich (zakrywanie twarzy np. w szkole) inne osoby zyskują istotną
@Cantrustme: No powinny, tak samo jak są bite, a jednak z różnych przyczyn nie zawsze tak się dzieje. Zresztą nie tylko kobiety. Tacy po prostu są ludzie. Ale tutaj ten przykład z burką miał tylko ilustrować, że czasami nieistotny element wolności można wymienić na prawdziwą wolność dla jednostki - jeżeli społeczeństwo zdiagnozuje, że jest taka potrzeba.
@DaeronTargaryen:

czasami nieistotny element wolności można wymienić na prawdziwą wolność dla jednostki


Jeżeli prawdziwa wolność do odkrywania głowy jest ograniczana to znaczy że państwo nie działa, a nie że trzeba to prowizorycznie "naprawiać" ograniczając wolność innych.

Poza tym to są skutki życia bardzo różnych kultur w jednym państwie i próba objęcia ich wszystkich prawem stworzonym przez europejczyków.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gnt_1: no, najlepiej leczyć elektrowstrząsami, albo przepisywać tonę leków uspokajających xD


iście wolnościowe myślenie, Konfederacja prawda?

@niochland: nie wiem nie jestem lekarzem
Jeżeli prawdziwa wolność do odkrywania głowy jest ograniczana to znaczy że państwo nie działa

@Cantrustme: A co państwo może poza prawnym wymuszeniem odkrywania twarzy w miejscach takich jak szkoła?

Poza tym to są skutki życia bardzo różnych kultur w jednym państwie i próba objęcia ich wszystkich prawem stworzonym przez europejczyków.

@Cantrustme: Pewnie, ale na koniec problem i tak trzeba rozwiązać.