Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3054
Zamykanie gastronomii o jakiejś arbitralnie narzuconej godzinie nie ma ŻADNEGO uzasadnienia. Ten rząd nie przedstawia żadnych wyliczeń, modeli, nic. Po prostu z dnia na dzień skazuje na bezrobocie tysiące ludzi, bez żadnych korzyści w kontekście epidemii. Oczywiście podatki dla przedsiębiorców idą tylko w górę.

To jest zdrada i kryminał. To są przestępcy i dyktatorzy. Codziennie chodzę spać zmartwiona i budzę się wściekła na to, do się odwala. Jestem na skraju wytrzymałości psychicznej, i na takich jak ja są tysiące.

Naprawdę będziemy to tak grzecznie przyjmować?

#koronawirus #bekazpisu
  • 132
To jest zdrada i kryminał. To są przestępcy i dyktatorzy. Codziennie chodzę spać zmartwiona i budzę się wściekła na to, do się odwala. Jestem na skraju wytrzymałości psychicznej, i na takich jak ja są tysiące.

Naprawdę będziemy to tak grzecznie przyjmować?


@BarkaMleczna: tak będziecie, bo jesteście Polakami robakami i jesteście ch** warci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Codziennie chodzę spać zmartwiona i budzę się wściekła na to, do się odwala. Jestem na skraju wytrzymałości psychicznej, i na takich jak ja są tysiące.


@BarkaMleczna: Musisz mieć strasznie dużo wolnego czasu i nie mieć innych zmartwień na głowie, że nie możesz spać z powodu kretynizmów rządu. Mam nadzieję, że chociaż oceny w szkole jako takie.