Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3053
Zamykanie gastronomii o jakiejś arbitralnie narzuconej godzinie nie ma ŻADNEGO uzasadnienia. Ten rząd nie przedstawia żadnych wyliczeń, modeli, nic. Po prostu z dnia na dzień skazuje na bezrobocie tysiące ludzi, bez żadnych korzyści w kontekście epidemii. Oczywiście podatki dla przedsiębiorców idą tylko w górę.

To jest zdrada i kryminał. To są przestępcy i dyktatorzy. Codziennie chodzę spać zmartwiona i budzę się wściekła na to, do się odwala. Jestem na skraju wytrzymałości psychicznej, i na takich jak ja są tysiące.

Naprawdę będziemy to tak grzecznie przyjmować?

#koronawirus #bekazpisu
  • 132
  • Odpowiedz
Różnie, ale w niektórych miejscach to robili i wolałem iść właśnie tam i chwilę poczekać na stolik, niż jeść w miejscu, gdzie mieli to w dupie.


@Drogomir: i dalej to beda robic. I dalej mozesz tam chodzic, ale we wczesniejszych godzinach, ew. wspoerac miejsce zamowieniem na wynos i kolacja w domi. Niestety to juz nie czas na spelnianie zachcianek pt „kolacja w knajpie o 21” a moment na ograniczenie kontaktow spolecznych.
  • Odpowiedz
jeśli jest czynne do 21, to już się na tą 20 z nikim nie umówię, bo trzeba będzie pilnować czasu, a wtedy to żadna przyjemność z takiego wyjścia.


@Drogomir: no wlasnie o to chodzi, by ograniczac kontakty spoleczne.
  • Odpowiedz
Tak, będziemy. Polacy mają pamięć paprotki. Już mało kto pamięta o sasinie, wałkach Szumowskiego a o początku roku i banasiu to już nawet nie wspominam. Służalczy naród który potrafi tylko szczekać :)


@Kokosowynumer: Bo nie ma o czym pamiętać - Szumowski to urojenia tak jak Banaś zero dowodów na cokolwiek. Sasin wykonywał polecenie Morawieckiego. Czy było zgodne z prawem - niech oceni sąd.
  • Odpowiedz
Naprawdę będziemy to tak grzecznie przyjmować?


@BarkaMleczna: Nie. Można działać. Zawsze apolityczny. Teraz konfederacja zyskała mój głos. Walić to czy ktoś ma poglądy takie czy owakie czy chodzi do Kościoła czy nie. Konfederacja jest najbardziej wolnościową partią w Polsce i dlatego na nią zagłosuje.
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: To czy ma uzasadnienie nie wiadomo - To że nie ma raportów z posiedzenia sztabu kryzysowego nie oznacza że losowy debil jest mądrzejszy od specjalistów od zarządzania kryzysem.

Ten rząd nie przedstawia żadnych wyliczeń, modeli, nic....

A który przedstawia? Czy komunikacja ze społeczeństwem gdziekolwiek opiera się na publikowaniu tekstów które zrozumie 0,1 % obywateli?

To jest zdrada i kryminał. To są przestępcy i dyktatorzy. Codziennie chodzę spać zmartwiona i budzę
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: To największe szury w parlamencie - wręcz niebezpieczni ze swoimi urojenia dotyczącymi
- braku pandemii
- sprzedawaniu wszystkiego co należy do państwa
- bzdur o szczepionkach
- spraw bezpieczeństwa a konkretnie zerwania sojuszu wojskowego z USA
i wiele innych.
  • Odpowiedz
@lukaszzz: xD myślałem, że tego już nie muszę pisać. Nie umówię się na 20, ale się umówię na 19 i to samo zrobi ileś osób.


@Drogomir: ale nie zrobia tego wszyscy. Pojemnosc knajpy bedzie ograniczona do co drugiego stolika, krotsze godziny otwarcia, normalne jest ze spotka sie duzo mniej ludzi...
  • Odpowiedz
Ten naród całkowicie stracił zapał do stawiania oporów przez kilka rozbiorów, okupację niemiecką, a później sowiecką.


@Iskaryota: a może to rozbiory i kolejne okupacje były efektem braku zapału i "czekam aż to pierd...nie"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BarkaMleczna: to gdzie jesteście skoro są was tysiące? Ludzie muszą zrozumieć że głosy oburzenia w internecie to za malo. Władza, często mentalny PRL, musi ich zobaczyć. Na żywo bo są przeświadczeni, w czym utwierdzają ich sondaże, że jest ok. W końcu była niedawno okazja wyrazić swoje zdanie o PiS po pierwszym festiwalu nieudolności. Większość grzecznie Dudę wybrała.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Andreth: Nie wiem jak w innych miastach, ale jak byłem niedawno wieczorem się przejść po Krakowie to w różnych barach i knajpach #!$%@? dużo ludzi było jeden koło drugiego.

@krzysiek944: to ciekawe, skoro władzy tłok przeszkadza to cermu niedziel handlowych nie zrobią? Zamiast tego wycięli 2h z ruchu w sklepach
  • Odpowiedz