Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3054
Zamykanie gastronomii o jakiejś arbitralnie narzuconej godzinie nie ma ŻADNEGO uzasadnienia. Ten rząd nie przedstawia żadnych wyliczeń, modeli, nic. Po prostu z dnia na dzień skazuje na bezrobocie tysiące ludzi, bez żadnych korzyści w kontekście epidemii. Oczywiście podatki dla przedsiębiorców idą tylko w górę.

To jest zdrada i kryminał. To są przestępcy i dyktatorzy. Codziennie chodzę spać zmartwiona i budzę się wściekła na to, do się odwala. Jestem na skraju wytrzymałości psychicznej, i na takich jak ja są tysiące.

Naprawdę będziemy to tak grzecznie przyjmować?

#koronawirus #bekazpisu
  • 132
To jest zdrada i kryminał. To są przestępcy i dyktatorzy. Codziennie chodzę spać zmartwiona i budzę się wściekła na to, do się odwala. Jestem na skraju wytrzymałości psychicznej, i na takich jak ja są tysiące.


@BarkaMleczna: Zazwyczaj nikomu źle nie życzę, ale mam wrażenie, że dla obecnego rządu zdychanie pod respiratorem to jedyny sposób, żeby odczuli skutki własnych działań i ponieśli za nie konsekwencje.
@BarkaMleczna: zaraz przyjdzie @megawatt i ci wyjaśni, że badania wskazują, że wirus zaraża po zmroku czy coś, a tak w ogóle to jesteś szurem, płaskoziemcą i chcesz zabijac babcie


@Royal_Email: wirus zaraza tak samo przez całą dobę, ograniczenia wprowadzają z dwóch powodów. Państwo z kartonu które nie potrafi zamknąć dyskotek - które od marca wg papierów nie są dyskotekami tylko restauracjami
Druga sprawa, że kopiują rozwiązania z innych państw a