Wpis z mikrobloga

@kubek_w_kropki:

jAk BęDzIeSz mIaŁa SwOje tO zMiEnisZ zdAniE" nie, nie bede miała i won mi stąd


Zawsze uwielbiam to sformułowanie, jest jednocześnie tak bezczelnie przebiegłe, ale i bezwzględnie głupie. Zakłada że każdy rodzic jest niby szczęśliwy bo ma gnoja. Szkoda tylko że nikt nie bierze pod uwagę faktu że jakby jakikolwiek rodzic stwierdził coś innego to by od razu został zlinczowany, no bo jak to wyrodny ojciec/matka. Absurd ¯\_(ツ)_/¯
Pobierz Zgrywajactwardziela - @kubekwkropki: 
 jAk BęDzIeSz mIaŁa SwOje tO zMiEnisZ zdAniE" n...
źródło: comment_1602528459dYTibQYown8ok4TwIjH0SB.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 58
@Zgrywajac_twardziela: a tam #!$%@?. Nigdy nie lubiłem dzieci, tzn były dla mnie przezroczyste, nie interesowały mnie. Nigdy też nie myślałem o posiadaniu dzieci, ale poznałem wspaniała kobietę i jakoś naturalnie o tym myśleliśmy. Bałem się trochę jak to będzie, ale że miałem życie usłane tylko problemami, to wiedziałem przynajmniej co dziecko potrzebuje, i to zamierzałem mu dać - miłość, zrozumienie, wsparcie, oczywiście też wychowanie. Jak córka się urodziła, to jakby piorun
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@Zgrywajac_twardziela: Ja zamiast dzieci wymyślam sobie co parę lat nowe hobby. To naprawdę super rzecz. Aktualnie robię własną muzykę, spędzam nad tym godziny, bawię się syntezatorami, perkusją i innymi zabawkami. Jak kumple chcą pograć w gry to też siadam i gram. Sami mają dzieciaki i trochę mi ich szkoda, że dopiero po 22 mogą siąść na spokojnie do komputera, jak już dzieci śpią. Oczywiście nie gramy do 3 rano jak kiedyś,
@Zgrywajac_twardziela: Sporo zależy od samych dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety, to jest loteria i mogą Ci się trafić grzeczne, mało wymagające dzieci(jak moja dwójka), albo #!$%@? przebrany za małego człowieka ¯\_(ツ)_/¯