Wpis z mikrobloga

@Zgrywajac_twardziela: nie przeczytales mojego posta amebo xd zal tracic czasu na takich ludzi, konkluzja bylo ze kazdy zyje po swojemu, jedni zajmuja sie psem, drudzy dziecmi i kazdy zyje swoim zyciem. Przy okazji odnioslem sie do tego co napisales, ze ludzie nie narzekaja na dziexi a to niwprawda. Wysrywasz komwntarze, a jak ci ktos odpisze to nie kkntynuujesz watku tylko piszesz cos o przebieraniu gowna xd

Potwierdziles tylko odpowiedzia swoja, ze
@Sandrinia: po pierwsze to nie powinnaś się #!$%@?ć, po drugie macie oboje takie same maniery jak dzieci, nawrzucać komuś, nazwać go "gówniakorobem" napisać o zmienianiu gówna i cieszyć się ...

no sorry, ale moj pierwszy post wcale nie był o tym

macie swoje zdanie, spoko, ale nie spodziewałem się takiego zachowania po kimkolwiek na tym portalu, że jakiekolwiek próby polemiki zostaną skwitowane, że zajmuje się gównem dziecka tylko xd

umiem w
mój narzeczony ;)


@Sandrinia: no i #!$%@? co, dumna z siebie jesteś? xD jakieś parki #!$%@? na tym wykopie, yebać xd

życie samemu jest lepsze i łatwiejsze, a nie #!$%@? w parze jakiejś xD

i co, sracie obok siebie? tacy dumni jesteście z tego xD
@Sandrinia: no, ty się nauczyłaś empatii, a twój pierwszy koment do mnie:

Z twojej wypowiedzi aż kipi frustracja, gówniakorobie xD


@Sandrinia: cytując klasyka, weź zamknij tę dupę xD nawet nie czytam co piszesz bo jedziesz ad personam od samego początku
masz tonę jadu w sobie, i jeszcze coś piszesz, że sam tworzę sobie wrogów xD
czekam aż twój luby się zastanowi czy warto być z kimś takim, kto ma tak
@elo_:
O chłopie ale Ty aż kipisz z frustracji, ciągle jakieś obraźliwe teksty, i ogólno pojęte buractwo i słowna agresja, mało tego tak się zes*ałeś, że aż Ci moderacja post usunęła. I Ty jeszcze masz pretensje że otrzymałeś w odpowiedzi to samo? XD Cóż kto mieczem wojuje...
Ojciec roku proszę Państwa, jeśli w ten sposób odzywasz się do swoich dzieci, a z dużym prawdopodobieństwem tak jest, to pozostaje im tylko współczuć
O chłopie ale Ty aż kipisz z frustracji, ciągle jakieś obraźliwe teksty, i ogólno pojęte buractwo i słowna agresja, mało tego tak się zes*ałeś, że aż Ci moderacja post usunęła. I Ty jeszcze masz pretensje że otrzymałeś w odpowiedzi to samo? XD Cóż kto mieczem wojuje...


@Zgrywajac_twardziela: nie gadaj głupot, macie swój karachanowy zakątek do którego sracie, niepotrzebnie się tu wbijałem z własnymi przemyśleniami, ale żeby byłą jasność, moje podejście było
@pollyanna: 9h razem z dojazdami, siłownia obok korpo, 1,5 max wychodzi ~ 10h, pamiętaj że dziecko nie jest na nogach 10godzin, ma swoj czas na sen itd. Matka ten czas raczej tez przeznacza na odpoczynek.

W jaki sposób Ty się rozwijasz intelektualnie, i ile czasu przeznaczasz? Bo też nie wiem jakie masz oczekiwania.
Też jestem ciekaw na jakim etapie życia jesteś i jakie masz wyobrażenia o rozwoju intelektualnym w wieku lat