Wpis z mikrobloga

@elo_: mam 28 lat, więc już gówniarą nie jestem :) ja akurat na rozwój przeznaczam dość dużo czasu (specyfika branży), ale nie do tego piję, a raczej do tego, że odbiór posiadania dzieci będzie inny przez kobiety i mężczyzn. ja nie wyobrażam sobie teraz nie pracować powiedzmy dwa lata, raz że bym zwariowała, a dwa że po 2 latach to nie miałabym do czego wracać, bo przepisy byłyby już pewnie
  • Odpowiedz
@Neko-chan51: jakbym miała tak, że idę do roboty, mam to oderwanie od domu i pieluch, a do domu wracam pobawić się z bombelkiem - może bym rozważyła, inaczej nie ma opcji, zwariowałabym. plus ja dzieci osobiście nie lubię (tak jak barszczu czerwonego np), więc też inna sprawa
  • Odpowiedz
@pollyanna: Nie rozumiem za bardzo Twojego komentarza w kwestii odpowiedzi na moje pytanie do innego wykopka. Czy Twój komentarz odnosi się do tego komentarza: Czyli gdy masz dzieciaki to jesteś uwiązany i nie możesz odejść?
  • Odpowiedz
@elo_:

nie gadaj głupot, macie swój karachanowy zakątek do którego sracie, niepotrzebnie się tu wbijałem z własnymi przemyśleniami, ale żeby byłą jasność, moje podejście było inne:

[pic rel]

więc podsumuje was, sami jesteście śmiesznymi małymi ludzikami, którzy nie przyjmują do wiadomości, że można mieć inny sposób patrzenia na pewne tematy, i kwitujecie to tym, że ludzie zajmują się dziecięcym gównem, a to nawet nie jest znaczący procent zajmowania
Zgrywajactwardziela - @elo: 
 nie gadaj głupot, macie swój karachanowy zakątek do któ...
  • Odpowiedz