Wpis z mikrobloga

  • 708
#!$%@? polskie wesela to jest jakiś #!$%@? żart XDDDDD te polackie mordy, p0lki w komunijnych lokach, tandetnych sukienkach, rajstopach w kolorze cielistym i wymalowane jak ruskie baby z bazaru. Żenujące zabawy dla bydła, każde związane z ruchańskiem (hehe Grażyna patrz sEkS haha benisa w baginę wkładajo) i wieśniackie disco polo. I do tego 50 tys. kredytu żeby ten kicz zorganizować XDD
Fuuuuuuu, jak ja nienawidzę tego polactwa.
Darujcie sobie wykopki komentarze, że pewnie mam kija w dupie i inne tego typu uwagi, ja tylko piszę co myślę XD
#wesele #polska #polak #gownowpis ##!$%@?
jebola - #!$%@? polskie wesela to jest jakiś #!$%@? żart XDDDDD te polackie mordy, p0...

źródło: comment_16021837309LDepiBuXATtXKUfi4SyL4.jpg

Pobierz
  • 128
@jebola:

nie chodzę na wesela, mówię co widzę na filmikach z wesel w internecie


To tak jakbym oceniał umiejętności polskich kierowców oglądając filmiki z wypadków

czy to, że ktoś uważa coś za #!$%@?, kiczowate i żenujące oznacza, że jest #!$%@?ą, zjebem i przegrywem?


Nie, ale jeżeli wchodzi na niedotyczacy go tag i koniecznie musi o tym wszystkich poinformować już tak
@jebola: Wow, prości ludzie chcą prostej rozrywki.
Jak sądzisz, ile procent to potomkowie "szlachciców" i interesują ich poważne rzeczy? Pewnie 90%, co nie?
Żyj w swoim świecie, a oni w swoim, proste.

#!$%@? polskie wesela to jest jakiś #!$%@? żart XDDDDD te polackie mordy

#!$%@? ojkofobią na kilometr, ale i tak zapytam:
Jesteś w Polsce i czego oczekujesz? Że spotkasz "brazylijskie mordy" Albo hiszpańskie?

Słaby bait, 3/10, bo odpisałem.
@jebola: Według niektórych jak widać tak.
Pewnie to ludzie pokroju niemyjących pyska.
I na zwrócenie uwagi
to "ty wiesz jak ja wyklondam bez mendy"?

A potem narzekanie na epidemie wszy i kleszczy
i robienie pysków