Wpis z mikrobloga

  • 708
#!$%@? polskie wesela to jest jakiś #!$%@? żart XDDDDD te polackie mordy, p0lki w komunijnych lokach, tandetnych sukienkach, rajstopach w kolorze cielistym i wymalowane jak ruskie baby z bazaru. Żenujące zabawy dla bydła, każde związane z ruchańskiem (hehe Grażyna patrz sEkS haha benisa w baginę wkładajo) i wieśniackie disco polo. I do tego 50 tys. kredytu żeby ten kicz zorganizować XDD
Fuuuuuuu, jak ja nienawidzę tego polactwa.
Darujcie sobie wykopki komentarze, że pewnie mam kija w dupie i inne tego typu uwagi, ja tylko piszę co myślę XD
#wesele #polska #polak #gownowpis ##!$%@?
jebola - #!$%@? polskie wesela to jest jakiś #!$%@? żart XDDDDD te polackie mordy, p0...

źródło: comment_16021837309LDepiBuXATtXKUfi4SyL4.jpg

Pobierz
  • 128
  • Odpowiedz
@jebola: jak może być hejt na polskie wesela bez najlepszej pasty i występu zespołu PARASOLE?!

Najbardziej znienawidzonym przeze mnie momentem wesela jest chwila jak orkiestra puści nasz znany, polski przebój "Facet to świnia". To co się dzieje wtedy z kobietami potrafi przekroczyć ludzkie pojęcie. Odpala się w nich jakaś zwierzęca feministyczna natura i parkiet nie różni się za bardzo od wybiegu. Paluchy wskazujące niczym świdry niemal wbijają się w klatki, czoła,
pablo397 - @jebola: jak może być hejt na polskie wesela bez najlepszej pasty i występ...
  • Odpowiedz
@jajko_na_twardo: To akurat prawda, wiem bo widziałem, więc cicho bądź jeśli nie znasz faktów a #!$%@?, sam oglądam czasem dla beki nagrania jak z tego profilu np. https://www.youtube.com/channel/UCOi679kMCOhvUxVIfc6BWvg
W załączniku pierwszy filmik co się wyświetlił. Nie można rzec że to żeżuncja. Że obcokrajowiec katolik i tak by raczej nie zrozumiał za #!$%@? tego a dla większości młodych czy nawet dorosłych jako tako to będzie tzw. "cringe" jak to się mówi i
v.....s - @jajkonatwardo: To akurat prawda, wiem bo widziałem, więc cicho bądź jeśli ...
  • Odpowiedz
@jebola: widocznie masz rodzinę, która organizuje kiepskie wesela ¯\_(ツ)_/¯

Ja do mojej rodziny lubię chodzić na wesela i inne imprezy okolicznosciowe, bo wiem że będzie muzyka, która mi pasuje, odpowiednie towarzystwo.
  • Odpowiedz
#!$%@? polskie wesela to jest jakiś #!$%@? żart XDDDDD te polackie mordy, p0lki w komunijnych lokach, tandetnych sukienkach, rajstopach w kolorze cielistym i wymalowane jak ruskie baby z bazaru.

@jebola: Oho Dzbana uwiera mocno? idź się zesraj bo ci ciśnie. Na oglądał się filmów z #!$%@? wie skąd i myśli, że zachodnie wesela są takie super. Idź wyjdz ze swojego klosza i otwórz oczy.

Fuuuuuuu, jak ja nienawidzę tego polactwa.

To
  • Odpowiedz
@jebola zgadzam się w 100%
Jako dorosła osoba byłem na weselu raz u dobrego ziomka (rodziny wymusiły, a że para miała dostać mieszkanie to nie dyskutowali) i zrobił to w miarę bez cringu i z klasą, ale wiem jak wyglądają Polsko wódczano-wiejsko-januszowe klimaty i nie wiem ile musieliby mi zapłacić aby się w to wpakował dobrowolnie
  • Odpowiedz
@jebola: Mam identyczne zdanie i nie chodzę na te wieśniackie imprezy...parę osób się na mnie obraziło (ja się na nich obrażę jak mnie nie zaproszą na imprezę rozwodową) ale jak mawiał największy polski wieszcz narodowy - mam to w piździe. Pozdro 600 mirabelko.
  • Odpowiedz