Wpis z mikrobloga

  • 708
K---a polskie wesela to jest jakiś j----y żart XDDDDD te polackie mordy, p0lki w komunijnych lokach, tandetnych sukienkach, rajstopach w kolorze cielistym i wymalowane jak ruskie baby z bazaru. Żenujące zabawy dla bydła, każde związane z ruchańskiem (hehe Grażyna patrz s--S haha benisa w baginę wkładajo) i wieśniackie disco polo. I do tego 50 tys. kredytu żeby ten kicz zorganizować XDD
Fuuuuuuu, jak ja nienawidzę tego polactwa.
Darujcie sobie wykopki komentarze, że pewnie mam kija w dupie i inne tego typu uwagi, ja tylko piszę co myślę XD
#wesele #polska #polak #gownowpis #j--------e
jebola - K---a polskie wesela to jest jakiś j----y żart XDDDDD te polackie mordy, p0l...

źródło: comment_16021837309LDepiBuXATtXKUfi4SyL4.jpg

Pobierz
  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jebola nie wiem czy wiesz, ale są ludzie których stać na takie przyjęcie i nie muszą brać 50k kredytu. Pewnie jesteś typowym przegrywme który zawsze był na weselu bo mu mama kazała, a nigdy nawet za rękę dziewczyny nie trzymał j go przerastała świadomość że inni ludzie się dobrze bawią a on nie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@jebola: wolę pójść na typowe polskie wesele i się dobrze bawić niż jakieś g---o co ostatnio byłem gdzie grała kapela jazzowa, wszyscy się prawie w ogóle nie bawili.
  • Odpowiedz
  • 1
@jebola też tego nie lubię więc moje wesele było bez takich zabaw i disco polo. I polecam eleganckie restauracje gdzie można zrobić piękne przyjęcie. Wszystko sie da, tylko trzeba nie narzekać na wszystko
  • Odpowiedz
  • 8
Przez ostatni rok z hakiem uczestniczyłam w wielu uroczystościach weselnych i zupełnie nie zgodzę się z Twoim wpisem. Aktualnie przyjęcia są zorganizowane z klasą i zupełnym luzem. Pozbawione durnych zabaw z balonem, wałkiem, czy z jakimkolwiek podtekstem seksualnym.
Muzyka dopasowana wedle uznania młodych, owszem jest disco polo, ale sporadycznie gdyż towarzystwo jest zróżnicowane.
I o dziwo bywają pary które naprawdę niewielkim kosztem są w stanie zorganizować sobie świetne przyjęcie.
  • Odpowiedz