Wpis z mikrobloga

Październik to miesiąc powrotu studentów na uczelnie i z tego powodu przygotowałem coś specjalnego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Postanowiłem zebrać wszystkie swoje doświadczenia z czasu studiów oraz pracy na stanowisku inżyniera od symulacji i zestawić je w postaci jednego dłuższego wpisu. Mam nadzieje, że się spodoba, a może nawet i przyda. Jeżeli tak to nie zapomnijcie wykopać bo batalia o plusy trwa!

10 rzeczy, które chciałbym wiedzieć będąc studentem ⚙️

Tak jak miało to miejsce w przeszłości przy dłuższych wpisach tak i dzisiaj postanowiłem zawołać tych, którzy o to prosili. Niestety MirkoListy przestały działać więc dzisiaj zawołam na tych, którzy kiedyś chcieli być wołani.

Jeżeli chcesz być wołany przy następnym dłuższym wpisie - zaplusuj pierwszy komentarz. Staram się nie spamować wołaniem, ale zawsze mi łatwiej trafić do szerszej publiki w ten sposób za co serdeczne dzięki :)

Symulacje Przy Kawie ➤ mój blog o symulacjach MES i CFD
Grupa na Facebooku ➤ staram się pomóc tym, którzy szukają pomocy i zrzeszyć tych, którzy chcą pomóc
#bogdansymulant ➤ tag do śledzenia / czarnolistowania

#inzynieria | #mes | #cfd | #cad | #ciekawostki | #studbaza | #| #gruparatowaniapoziomu
Bogdan191 - Październik to miesiąc powrotu studentów na uczelnie i z tego powodu przy...

źródło: comment_1601873531T3HlOpklMhoPNGKlQo5mx1.gif

Pobierz
  • 7