Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Dyfjatko
Dyfjatko

Dyfjatko

Dołączył 17 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3314
  • Znaleziska 1452
  • Mikroblog 1862
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 89

564

Lekarz 25k pielęgniarka 16k

Lekarz 25k pielęgniarka 16k

Od 1 lipca 2026 r. wzrosną nie tylko ustawowe minima w ochronie zdrowia. Nowe wyliczenia przedstawione przez AOTMiT

PIAN--A_A--KTYWNA
z
gazetaprawna.pl
dodany: 28.05.2026, 06:37:56
  • 234
  • #
    zdrowie
  • #
    zarobki
  • #
    pieniadze
Dyfjatko
Dyfjatko
Dyfjatko 28.05.2026, 11:56:17 via Wykop
  • 12
@aphroman0: dodaj do tego jeszcze
dodatki stażowe,
dodatki nocne i świąteczne,
premie

7

Hennig-Kloska: wzrost cen wywozu śmieci wynika ze wzrostu płac i kosztów paliwa

Hennig-Kloska: wzrost cen wywozu śmieci wynika ze wzrostu płac i kosztów paliwa

RMF: Coraz więcej mieszkańców (...) pisze do nas "jesteśmy wściekli" butelki nosimy sami, sporą część śmieci musimy sami zawieźć na PSZOK często stojąc w gigantycznej kolejce (...), a teraz jeszcze nam podnoszą ceny za wywóz śmieci. No to wywołuje zrozumiały gniew Fragment od: 11:50

cepheus
z
youtube.com
dodany: 27.05.2026, 09:31:18
  • 2
  • #
    polska
  • #
    odpady
  • #
    smieci
  • #
    ekologia
  • #
    polityka
Dyfjatko
Dyfjatko
Dyfjatko 27.05.2026, 14:26:40 via Wykop
  • 7
Ta baba jest upośledzonaXD Największy szkodnik w tym rządzie! Nikt tak nie zaszkodził każdemu Polakowi jak ten babo-młot. I Oczywiście nie można tej larwy wypierdzielić ze stołka. Do dymisji i pod sąd za szkody wyrządzone całemu krajowi.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

panDario
panDario
25.05.2026, 20:11:08
  • 3
#wojna #izrael #liban #iran #usa #trump

Żydostwu ewidentnie nie podoba się przedłużenie zawieszenia broni, właśnie masowo atakują południe Libanu.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dyfjatko
Dyfjatko
Dyfjatko 26.05.2026, 17:56:06 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

620

Dług Polski przebił bolesną barierę.

Dług Polski przebił bolesną barierę.

Zadłużenie Skarbu Państwa na koniec kwietnia 2026 r. wzrosło o 38,1 mld zł (+1,9 proc.) mdm i wyniosło ok. 2.088,8 mld zł - podał resort finansów w szacunkowych danych.

cogitos
z
bankier.pl
dodany: 23.05.2026, 08:01:18
  • 194
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
Dyfjatko
Dyfjatko
Dyfjatko 23.05.2026, 10:21:55 via Wykop
  • 62
Nawet na wykopie to widać


@giorgioborgio: Tu jest podział na prawo i lewo. Jesteś przeciw rządzącym to jesteś deiblem. Jestes za rządzącymi to jesteś debilem. Nie ma wymiany info. Jest tylko krytyka i dyskredytacja. Trole z każdej strony tylko krzyczą. Podzielili wykop na prawo i lewo, Podzielili wykop na mikro i wykopalisko. Szczują nawet chłopów na kobiety i kobiety na chłopówXD Ciekawe po co te tysiące nowych kont na wykopie...
Dyfjatko - >Nawet na wykopie to widać

@giorgioborgio: Tu jest podział na prawo i lew...
Dyfjatko
Dyfjatko
Dyfjatko 14.05.2026, 13:27:58
  • 0
Dlaczego te bydlaki podniosły znowu opłaty? skonczyła mi sie umowa w grudniu. Mówili ze nie opłaty nie wzrosną. A w maju znowu pare złotych więcej. Co z tym pozwem od UOKiK? ws bezpodstawnego podniesienia opłat. Coś sie wyjaśniło czy to się bedzie ciągnąc przez 15 lat?
#vectra #uokik #internet
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dyfjatko
Dyfjatko
Dyfjatko
Autor
14.05.2026, 13:50:00 via Wykop
  • 1
@Treda: Wiem ze to weszło. Wszystkie suki od telefonów i internetu to maja:/ przedłuż pan przedłuż pan. Tylko ze moja umowa była dawno podpisana i myślałem ze się na to nie łapie. Znajomy ma umowe tel od 8 lat i nic mu nie podnosza
  • Odpowiedz
Dyfjatko
Dyfjatko
Dyfjatko 07.05.2026, 16:29:35
  • 0
Macie jakieś sprawdzone sklepy z kasetami magnetofonowymi? U----i w miare łatwo dostać. Chociaż jakoś nie mam zaufania do dziwnych sklepówXD Gdzie szukacie nowych wydań, ktore są często w limitowanych edycjach?
#kasetamagnetofonowa #kasety #muzyka #kasetamagnetofonowa #retromuzyka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

6

Nauczyciele chcą podwyżek. "Trzeba odbudować prestiż zawodu"

Nauczyciele chcą podwyżek. "Trzeba odbudować prestiż zawodu"

- Płace nauczycieli muszą być wyższe. Trzeba odbudować prestiż zawodu

hung
z
o2.pl
dodany: 12.04.2026, 21:14:50
  • 12
  • #
    szkola
Dyfjatko
Dyfjatko
Dyfjatko 13.04.2026, 08:54:01 via Wykop
  • 2
Z kolei nauczyciele bez takiego przygotowania mogą zarabiać od 5178zł brutto

Tyle najmniej zarabia nauczyciel
5178zł * 12m = 62136zł ale w przeciagu tych 12 miesięcy maja przynajmniej 3 miesiace wolnego!
62136zł / 9m = 6904zł za "przepracowane" nie licze już tego, że nie pracuja jak normalni ludzie po 8 godzin dziennie.
Więcej! więcej! Podatnik wytrzyma!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MojaMatkaJeZiemniaki
MojaMatkaJeZiemniaki
07.04.2026, 07:57:50
  • 46
Wojna trwa, a Polska dilluje z Iranem.
#iran #wojna #trump #heheszki
MojaMatkaJeZiemniaki - Wojna trwa, a Polska dilluje z Iranem.
#iran #wojna #trump #he...

źródło: 2349

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dyfjatko
Dyfjatko
Dyfjatko 07.04.2026, 08:03:45 via Wykop
  • 0
@MojaMatkaJeZiemniaki: https://www.youtube.com/watch?v=IwgHduN7dIg
Dyfjatko - @MojaMatkaJeZiemniaki: https://www.youtube.com/watch?v=IwgHduN7dIg
  • Odpowiedz
Dyfjatko
Dyfjatko
Dyfjatko 16.03.2026, 16:28:31
  • 2
#iran Oni tam maja kieliszki z pokrywką?
Dyfjatko - #iran Oni tam maja kieliszki z pokrywką?

źródło: trumpiszon

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luke-mat
luke-mat
luke-mat
16.03.2026, 16:31:46 via Wykop
  • 7
@Dyfjatko: żeby Trump nie napluł jak gada
  • Odpowiedz
repro5
repro5
16.03.2026, 17:40:37 via Wykop
  • 0
@Dyfjatko: co z tego, jak te 5-10% uderza tak, ze boli
  • Odpowiedz

3

Klub z Mongolii ma polskiego sponsora. "Nie wahałem się ani chwili"

Klub z Mongolii ma polskiego sponsora. "Nie wahałem się ani chwili"

Polska firma Zbychpol została sponsorem klubu piłkarskiego z Mongolii - Khovdyn Khuleguud! Zakupem powierzchni reklamowej na jej strojach osobiście pochwalił właściciel Zbychpola - Zbigniew Rokita. - Myślę, że ta inwestycja się zwróci - napisał w obszernym poście na Facebooku.

Goglez
z
sport.pl
dodany: 16.03.2026, 11:08:27
  • 4
  • #
    mongolia
  • #
    sport
  • #
    pilkanozna
  • #
    zbychpol
  • #
    biznes
  • #
    marketing
Dyfjatko
Dyfjatko
Dyfjatko 16.03.2026, 13:47:46 via Wykop
  • 0
@robcioZS: Jest jeszcze JanuszPol https://www.gowork.pl/januszpol-jan-adryanski,23280454/dane-kontaktowe-firmy
tech-v-kng
tech-v-kng
tech-v-kng
11.03.2026, 18:28:24
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dyfjatko
Dyfjatko
Dyfjatko 11.03.2026, 18:51:22 via Wykop
  • 2
typowej Grażyny-


@tech-v-kng: Właśnie spr u chataXD
Fatemeh
bardzo tradycyjne religijne imię (od córki Mahometa)
kojarzone z
  • Odpowiedz
grajdowy
grajdowy
11.03.2026, 18:44:26
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dyfjatko
Dyfjatko
Dyfjatko 11.03.2026, 18:48:50 via Wykop
  • 4
@grajdowy: pomarańczowy mówił ze wszystko im rozwaliliXD To czym oni tam dopłyną? Chyba ze stacjonują gdzies u wybrzeży KaliforniiXD
  • Odpowiedz
Dyfjatko
Dyfjatko
Dyfjatko 10.03.2026, 22:13:19
  • 12
#iran #liban
to chyba tak jakby Ukraina r-------a w obcym kraju dyplomatów ruskich. A izrael traktuje takich jak mięso niekoszerne
Dyfjatko - #iran #liban
to chyba tak jakby Ukraina r-------a w obcym kraju dyplomatów...

źródło: diplomats

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

the_last_tomato_in_the_world
the_last_tomato_in_the_world
10.03.2026, 22:47:37 via Wykop
  • 7
@Dyfjatko: Izrael to państwo terrorystyczne i tyle
  • Odpowiedz
Dyfjatko
Dyfjatko
Dyfjatko 10.03.2026, 22:06:24
  • 3
#iran #liban
Pół Libanu r-------e. Walą chyba bardziej niż w Iran. Oprócz makarona ktoś sie temu sprzeciwia?
Dyfjatko - #iran #liban
Pół Libanu r-------e. Walą chyba bardziej niż w Iran. Oprócz ...

źródło: bomb_Liban

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
10.03.2026, 22:07:27 via Wykop
  • 5
@Dyfjatko: Nie, bo media milczom ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
zajk777
zajk777
zajk777
10.03.2026, 22:19:35 via Wykop
  • 2
@Kreation: pejsacze, dlatego że... antysemityzm
  • Odpowiedz
Dorodny_Wieprz
Dorodny_Wieprz
10.03.2026, 18:47:21
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dyfjatko
Dyfjatko
Dyfjatko 10.03.2026, 19:29:36 via Wykop
  • 0
@EarpMIToR:
Dyfjatko - @EarpMIToR:

źródło: zxoyr

Pobierz
  • Odpowiedz
Dyfjatko
Dyfjatko
Dyfjatko 10.03.2026, 19:58:08 via Wykop
  • 0
@EarpMIToR: zawsze to kolejne źródło. Podziękował
  • Odpowiedz
Dyfjatko
Dyfjatko
Dyfjatko 10.03.2026, 20:00:03 via Wykop
  • 0
@EarpMIToR: zawsze to kolejne źródło
  • Odpowiedz
diamondhands
diamondhands
09.03.2026, 22:46:48
  • 35
#iran czy tylko ja mam wrażenie że istnieje jakas blokada informacyjna z tej wojny? trudno o jakieś sprawdzone informacje, wszędzie zalew ai slop, nie wiadomo do końca jak to wszystko jest skoordynowane
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dyfjatko
Dyfjatko
Dyfjatko 09.03.2026, 23:00:25 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Dyfjatko
Dyfjatko
Dyfjatko 09.03.2026, 18:11:49
  • 0
#iran siakaś debata. Szkoda ze nie wzięli jeszcze kogoś z obecnego rządu:/ Czemu te rozmowy muszą tak wyglądać w pl:/
https://www.youtube.com/watch?v=UqvNkXD4rvc
Dyfjatko - #iran siakaś debata. Szkoda ze nie wzięli jeszcze kogoś z obecnego rządu:/...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b.....1
konto usunięte 09.03.2026, 18:29:40 via Wykop
  • 1
@Dyfjatko: dzieki za wrzutke. Ostatnio chlone wszystko co mowi morawiecki. Stary prezes popelnil wielki blad. Morawiecki to jedyny godny premier i szef pisu. Bez niego pis mniej niz 20 procent
  • Odpowiedz
kadves
kadves
09.03.2026, 18:38:02 via Wykop
  • 1
@bradbellick1: Niestety u Morawieckiego demagogia nie pokrywa się z czynami, a i ona jest często wątpliwa jak zaczyna szczekać pisowską narracją, a szkoda.
  • Odpowiedz
Dyfjatko
Dyfjatko
Dyfjatko 09.03.2026, 18:06:15
  • 1
#iran
https://x.com/clashreport/status/2031057628218916916
Dyfjatko - #iran 
https://x.com/clashreport/status/2031057628218916916
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panDario
panDario
09.03.2026, 18:08:47 via Wykop
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Mamiser
Mamiser
09.03.2026, 18:24:11 via Wykop
  • 0
@Mamiser: Co masz na myśli?


@cebulowy_krezus: że surowce będą tańsze w stosunku do ceny po skokowym wzroscie szybciej niż później
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >
  • Pomorskie

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.07.2011

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.01.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking