Wpis z mikrobloga

Jak zaczynalem gre w 3 lidze to ustawilem sobie licencje trenerską A. Od 2 sezonów probuje zrobić kurs trenerski, ale cały czas zarzad mi odmawia, bo albo nie ma kasy, albo jestem potrzebny na treningu.

Poczekalem do konca rozgrywek, aż zawodnicy pojada na urlopy i zarzad znowu twierdzi, ze spoko, ale jestem potrzebny na treningu. XD

Da się w tej grze zrobic kurs Pro? Nie wyjebia mnie przez brak licencji Pro w przypadku awansu do Ekstraklasy?
#footballmanager
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Inszallah: ehh xD no jest smiesznie. 70% bramek trace po stałych fragmentach
@drapieszny_jak_lef: no trudno, będę jechał na A póki co.
@klcn123: tyle dobrego, bo póki co dwa awanse z rzędu i witaj 1 ligo. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zarząd chciał, żebym utrzymał się w 2 lidze, a tu awansik wleciał. Teraz sie #!$%@? rozochociły i chcą, żebym awansował do Ekstraklasy xD
  • Odpowiedz
Da się w tej grze zrobic kurs Pro? Nie wyjebia mnie przez brak licencji Pro w przypadku awansu do Ekstraklasy?


@Mack_Lanegan: Da się. Kiedyś zacząłem od IV ligi i najniższej licencji i dojechałem do Pro.

Natomiast generalnie najbardziej pomaga długi staż w klubie i osiąganie wyników ponad stan. Wtedy nawet przy małej liczbie trenerów powinni się zgodzić.
  • Odpowiedz