Wpis z mikrobloga

Weszłam pierwszy raz od 3 miesięcy na blackpilowe tagi, a tam zero zmian, zero jakiegokolwiek rozwoju w jakąkolwiek stronę.

Leniwie przebimbaliscie kolejne miesiące, zwalając wszystko na geny, gratuluję xd

I prawilnie przypominam pic rl
#przemyslenia #heheszki #logikarozowychpaskow #bekazprzegrywow
Pobierz K.....x - Weszłam pierwszy raz od 3 miesięcy na blackpilowe tagi, a tam zero zmian, z...
źródło: comment_1601705717X9510WTVAxcwMNFOWQtWwG.jpg
  • 159
@ukebe:

najlepsze jest to, że i oni i ty macie rację, jest w opór lasek, które patrzą tylko na wygląd, są puste itd. ale jest też bardzo dużo fajnych, które nie chcę być z nieudacznikiem. Live is brutal and somietimes pełne of zasadzkas. ()

Dlatego nie pozostaje nic innego jak po prostu zaakceptować, że na tym polu niczego się w życiu już nie zdziała. (
Najważniejsza jest pewność siebie i zaradność. Prz przelotnych znajomościach to drugie odpada bo pewny siebie przystojniak wyrwie na jedną noc w zasadzie każdą nie mając ani grosza przy duszy.


@ediz4: generalnie tak ale brak partnerki to na tagu #przegryw żaden problem. Problemem jest ZAPLANOWANY HOLOCAUST PRZEGRYWÓW BO NIKT NIE CHCE IM DAĆ DUPY
Pobierz Zaqwsxe - > Najważniejsza jest pewność siebie i zaradność. Prz przelotnych znajomości...
źródło: comment_1601719279DoDAvUrKaYgNMPF2gjTIkz.jpg
@Kowixx: wrzucasz klamliwy obrazek, wiekszosc przegrywkow jak i ja zostala pozbawiona szansy na relacje przez bycie odpadem, oczywiscie tylko w rozumieniu miechanizmów rzadzacych doborem naturalnym. Natomiast co do kolka wzajemnej adoracji to się w dużej mierze zgadzam. Uwazam ze tag przegryw jak i blackpill zostal zniszczony przez stereotypy, mizoginię i ogólną nienawiść.
@Zaqwsxe: nie da sie przestac byc 'odpadem'. Co masz na mysli? Hobby, check, mam hobby które jest moim asem w rękawie w tego typu dyskusjach. Teraz niestety zawieszone przez koronkę ;/ Znajomi? Nie jestem dynamicznym ekstrawertykiem, ale mam ich troszkę, generalnie trochę piwniczenia, trochę spotkan. Rodzina niby #!$%@?, ale da się jej wygadać, ich myślenie i zrozumienie rzeczywistosci jest na plus zdecydowanie. Praca? Zarabiam lepiej niz, strzelam 99% moich rówiesnikow. Siłka?
@ediz4: Oczywiście ta nasza dyskusja jest bez sensu, bez chciażby zajrzenia na ten smutny tag i to co się tam wyczynia. Przejrzałem go przed chwilą z grubsza i przedstawię teraz palące problemy użytkowników tagu przegryw. w skrócie:

1. Polki są roszczeniowe i biedne xD Amerykanki też są roszczeniowe ale chciaż bogatsze xD
2. Jest sobota, piję piwko i będę brał narkotyki. Spoko XD
3. Moi rodzice chodzą do sklepu i na
Dajcie sobie spokój z tymi wysrywami. Wartość człowieka dzisiaj jest mało znaczące, bardziej "użytkowe". Jak nie masz jakiś specjalnych zdolności, wyglądu, nie jesteś majętny albo charyzmatyczny to u przeciętnego człowieka (bo to dot. obu płci) nie znajdziesz zainteresowania. Będą woleli spędzać czas wirtualnie ze znajomymi na czacie.
Ale czy jest to powód żeby się dołować? Nie. To, że jest się dla kogoś bezwartościowym to nie oznacza, że dla każdego się będzie. Trzeba
nie da sie przestac byc 'odpadem'. Co masz na mysli? Hobby, check, mam hobby które jest moim asem w rękawie w tego typu dyskusjach. Teraz niestety zawieszone przez koronkę ;/ Znajomi? Nie jestem dynamicznym ekstrawertykiem, ale mam ich troszkę, generalnie trochę piwniczenia, trochę spotkan. Rodzina niby #!$%@?, ale da się jej wygadać, ich myślenie i zrozumienie rzeczywistosci jest na plus zdecydowanie. Praca? Zarabiam lepiej niz, strzelam 99% moich rówiesnikow. Siłka? OK, tu