Wpis z mikrobloga

@Fl3xy: chyba wzajemnego lizania jajek xddd w sumie właśnie tego co zobaczyłam - wciąż te same konta powtarzają wciąż te same bzdury i nawzajem się w tym utwierdzają. Że też nie szkoda im życia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Kowixx: pewnie też xD to jest ich wybór. Wolą siedzieć i się użalać? To niech to robią i dalej sobie płaczą, ja mam tylko bekę z nich bo jakby się wzięli za siebie kilka miesięcy temu to już by skończyli
  • Odpowiedz
@Kowixx: najlepsze jest to, że i oni i ty macie rację, jest w opór lasek, które patrzą tylko na wygląd, są puste itd. ale jest też bardzo dużo fajnych, które nie chcę być z nieudacznikiem. Live is brutal and somietimes pełne of zasadzkas. ()
  • Odpowiedz
@Kowixx: także może trochę ich zrozumiesz jak 99% lasek jest poza ich zasięgiem, po prostu opisują swoje życie, dla kogoś innego te same sytuacje wyglądają zupełnie inaczej
  • Odpowiedz
@Kowixx: nie można im pomóc jak sami tego nie chcę, to jest jak z narkotykami czy alkoholem, każdy musi sam chcieć sobie pomóc. Ale jak chcesz mieć wrogów na potężnym tagu to ok xD
  • Odpowiedz
@Kowixx: nie wiesz nawet z kim zadzierasz, wystalkują cię, zniszczą psychicznie (pewnie jakieś gówno na wycieraczce itp.) oni nie mają nic do stracenia poza piwnicą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kowixx: W jaką stronę Ci ludzie niby mieliby się rozwijać? Gwałcicieli? Wydaje mi się, że w pewnym momencie życia pewnie próbowali, ale dostali taki feedback, że do dzisiaj siedzą w piwnicy. To trochę tak jak mówić homoseksualistom, że nie zrobili nic w kierunku aby być "normalnymi" albo mówić ludziom < 180 cm że nie zrobili nic, aby urosnąć XD Jasne, na pewno jest tam grupa osób która mogłaby wyjść z piwnicy,
  • Odpowiedz