Wpis z mikrobloga

@JudeMason: Nie masz pojęcia ile musiał pracować na to, oraz nie masz pojęcia czy musiał wiele razy przegrywać po to by dojść do celu. A wiesz dlaczego? Bo o porażkach się nie mówi, a to co widzimy to jest tylko wierzchołek góry lodowej
  • Odpowiedz
@Kielek96: nie chce tego oceniac bo nie mam wiedzy na ten temat. ja zadałem OPce proste pytanie - w jaki sposob niscy faceci mają zaakceptować siebie? Zwykli, nieutalentowani przeciętni faceci. jak jest taka mądra na pewno da receptę.
  • Odpowiedz
@JudeMason: Niestety moim zdaniem nie ma uniwersalnej recepty, a o sukcesie moim zdaniem decyduje determinacja i szczęście, ale zgadzam się, że takie osoby mają dużo trudniej i bardzo trudno się wybić.
  • Odpowiedz
@Kielek96: Tom Cruise rozpoczął swoją karierę w czasach boomerów. Powiedz jeszcze, że wszyscy nasi ojcowie nie mieli problemów ze znalezieniem sobie żon, bo to jest dokładnie ten sam poziom argumentacji...Zresztą dowód przez egzemplifikację nie jest żadnym odzwierciedleniem masowych zjawisk.
  • Odpowiedz
@Kielek96: Niższy średni wzrost, łatwiejszy do zrealizowania american dream, większe wąskie gardło dla ludzi nie mających rodzin aktorskich, brak headhunterów, mniejszy nacisk na perfekcyjne ciała. Zobacz ilu dawniej kasowych aktorów dzisiaj gra w jakiś budżetowych produkcjach, jak chociażby Nicolas Cage
  • Odpowiedz
@JudeMason: nie no, 164cm to już przeszkoda nie do przejścia, przykład pic rl
@Kielek96: nie przetlumaczysz. Tak jak wspomniałam wyżej, 97% przypadków to zwykle lenistwo - tu masz przykład - "mam 164cm, nikt mnie nie chce, płaku, płaku. No, to pora na csa"¯\_(ツ)_/¯ i tak jak mówisz - nikt nie wie ile tytanicznej pracy włożyli znani ludzie jak Tom czy Nick by osiągnąć taki sukces
K.....x - @JudeMason: nie no, 164cm to już przeszkoda nie do przejścia, przykład pic ...

źródło: comment_1601793171UVkmBpjMZ23buODiE6g8sq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kowixx: xD czy ja k---a dobrze rozumiem że mam z---------ć jak to ujęłas tytaniczną praca by mieć namiastkę życia ktora mają inni za free? Chyba jesteś trollem xD
  • Odpowiedz
@Kowixx blackpill tak nie działa blackpill na wykopie to żart
Z twoim życiem jest coś nie tak
To co przeczytałem na blackpillu pół roku temu to prawda(oczywiście nie każda baba to p0lka( ͡º ͜ʖ͡º) ale wyjściem jest wyciągnięcie konsekwencji i pójście dalej
  • Odpowiedz