Wpis z mikrobloga

To trochę tak jakby powiedzieć ofiarom gwałtu żeby zaakceptowały nową rzeczywistość w której są ofiarami gwałtów


@CyfrowyD: Ale tak właśnie jest. Trzeba się z tym pogodzić. A jak inaczej ma według ciebie pójść do przodu? Co się stało to się nie odstanie, wyjścia ma dwa: albo się załamie albo zawalczy o powrót do normalności.

Obydwie grupy zostaną z nieodwracalnymi bliznami na psychice przez swoje traumatyzujące
  • Odpowiedz
@Bartoszyce: Trzeba mieć naprawdę srogo wyprany mózg żeby tak twierdzić. No ale jak się z kobietą ma kontakt tylko na obiedzie z mamą czy babcią, to nie dziwię się, że potem w takie bzdury wierzycie.
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: No właśnie czasami nie da się pójść dalej do przodu, skrajny przykład: masz nowotwór z przerzutami, maks. kilka miesięcy życia. Co możesz z tym zrobić? G---o, niektórzy wprawdzie walczą do końca i korzystają na tym co najwyżej szarlatani.
Mógłbym podać nieco mniej skrajny przykład na podstawie mojego życia, ale nie mam zamiaru poraz kolejny chwalić się swoją c-----ą sytuacją (chyba nawet z tobą o tym dyskutowałem kiedyś w jakimś
  • Odpowiedz
@Bartoszyce: Mam być empatyczna dla ludzi, którzy wypisują bzdury? Jestem najmilszą osobą pod słońcem, ale nie toleruję głupoty. Jeżeli ktoś twierdzi, że kilka miliardów kobiet ma dokładnie te same cechy, to oznacza, że jest głupi.
  • Odpowiedz
uwielbiam jak ktoś wypowiada się o czyichś problemach kompletnie ich nie znając ani nie rozumiejąc xD


@xr38: to czemu to robisz? Skąd wiesz, że OP nie miała podobnych problemów, z których udało jej się wyjść?
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: W sumie to miałem na myśli osoby udzielających super uzdrowicielskich porad. Według Ciebie Ci ludzie mają możliwość pójścia do przodu. Jaką? Myślisz, że znajdą dziewczynę o której marzą? Jeżeli mieliby bardziej przystępny charakter (lub nie byli toksyczni jak większość tu to opisuje) to nagle nie nadążyliby ustawiać sobie randek w kalendarzu bo takie byłoby zainteresowanie nimi? Czy w ogóle zrezygnować z szukania dziewczyny? Jeżeli to ostatnie to po co
  • Odpowiedz
@AnimusAeger999: Ale czytaj ze zrozumieniem - ona niczego takiego nie napisała. Napisała, że NIE MA REGUŁY "WSZYSTKIE BABY LECĄ NA CHADÓW". Tam nie ma ani słowa o tym, że nie ma żadnej reguły odnośnie doboru partnera.
  • Odpowiedz
Myślisz, że znajdą dziewczynę o której marzą?


@CyfrowyD: Nie, myślę, że zrozumieją, że można sobie ułożyć życie w inny sposób. A z ułożonym życiem łatwiej kogoś znaleźć, a następnie stworzyć z nim zdrowy i normalny związek.

Jeżeli to ostatnie to po co w ogóle mieliby żyć dalej?


No, właśnie o tym mówię, czas zrozumieć, że w życiu można się spełniać na wiele sposobów i żyjesz sam dla siebie, a nie
  • Odpowiedz
@siepan: znam wielu nieurodziwych ale obrotnych facetów i mają laski, ale nie znam nieurodziwego s---------a z piwnicy, który ma suprę sztukę ;)
  • Odpowiedz